Utkání patnáctky rozhodla stoperská dvojice

28. 9. 2019   |   Luboš Kroupa

Po brankách Janovského ze 2. minuty a Šindeláře z 68. minuty vyhrála patnáctka nad Neratovicemi 2:1

8. kolo, sobota 28. 9. 2019, 10:00

FK Viktoria Žižkov

FK Neratovice-Byškovice

2:1
1:1

Branky: 2. Janovský, 68. Šindelář - 13. Kupka, Rozhodčí: Halašta - Kolář, Jarina, Diváci: 30.

FK Viktoria Žižkov: Bača - Rakušan (42. Válek), Janovský, Vlček P., Vančura - Rulf, Kop, Nepivoda - Tomek (70. Vlček A.), Šindelář, Tejral (41. Šerák)
FK Neratovice-Byškovice: Korbelář - Neumann D., Naskos, Sušil, Lafek (46. Voljanskij), Tauchamn, Delažal (58. Neumann K.), Tichý, Bažo, Cuc, Kupka.

Ohlasy

Hodnocení trenéra Jiřího Stojana (FK Viktoria Žižkov): "Do dalšího utkání se soupeřem z popředí tabulky jsme vstoupili velmi dobře a ihned se ujali vedení po dohrané standardní situaci Janovským. Zanedlouho jsme nezachytili pěknou průnikovou soupeře a ten po kličce gólmanovi srovnal skóre. Od té doby začalo dobývání branky soupeře, který až do konce zápasu nezakončil na bránu a měl pouze jeden nebezpečný brejk. Naráželi jsme na dobře zformovanou obranu soupeře a přes množství zakončení jsme neměli štěstí v koncovce. Lítalo nám to těsně vedle, do obětavě blokujících hráčů soupeře a taktéž hostům výborně zachytil gólman Korbelář. Ve 2. půli jsme již měli drtivý tlak a zaslouženě jsme skórovali po vyvezení míče Patrikem Vlčkem a zakončení Šindeláře. Klukům za předvedený výkon děkujeme. Nutno přiznat, že i soupeř udělal za rok znatelný progres."

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov