V generálce jsme rozstříleli Loko Vltavín 6:0

13. 7. 2019 | Luboš Kroupa

Poslední utkání před startem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přineslo povzbudivý výsledek 6:0. Kanonádu odstartoval už ve 3. minutě Diviš.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Winter – Řezáč (45. Antl), Březina, Maksić (45. Opluštil), Tusjak – Gil, Halgoš (45. Batioja), Bazal – Urbanec (45. Súkenník), Diviš (45. Felipe), Cabaña (45. Guti)

Reportáž

V posledním přípravném utkání jsme se utkali na hřišti v Dobrovízi s Loko Vltavín, kteří hrají třetí nejvyšší soutěž ČFL. Hned ve 3. minutě jsme se dostali do vedení po samostatné akci Diviše, který prokázal klid v zakončení a přehodil vyběhnuvšího brankáře. Ve 30. minutě přidal Diviš druhou branku, tentokrát zakončil krásnou akci po pravé straně. Do konce poločasu padla ještě jedna branka, když běžela 37. minuta, napřáhl ke střele Argentinec Cabaña a bylo to 3:0. Do druhého poločasu udělal trenér Hašek 8 změn, ale na průběhu utkání to nebylo znát. I nadále jsme ovládali hru a vypracovali si další šance. Střelecky se dokázali prosadit Felipe, Tusjak a Bazal.

Přesně za týden, tedy v sobotu 20.7.2019 začíná pro náš tým F:NL a hned na úvod jedeme na půdu velmi těžkého soupeře – FK Pardubice, utkání začíná v 10:15

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta