Postup do 3. kola Mol Cupu trefil Halgoš, další branky už ve Velvarech k vidění nebyly

28. 8. 2019   |   Martin Svoboda / foto Pavel Werner

Viktoria Žižkov postupeje dál v domácím poháru po hubené jednobrankové výhře nad třetiligovými Velvary. Trenér Hašek dal příležitost hned osmi hráčům z lavičky. V další kole Mol Cupu se zapojí do losovacího osudí zbylých pět prvoligových týmů, které hrály kvalifikaci o evropské poháry resp. Ligu mistrů.

2. kolo, středa 28. 8. 2019, 17:00

FC Slovan Velvary

FK Viktoria Žižkov

0:1
0:1

Branky: 13. Halgoš. Rozhodčí: Matějček – Vyhnanovský, Švagr. ŽK: Costa, Maksić (oba ZIZ). Diváci: 430

FC Slovan Velvary: Měsíček – Dvořák (46. Tenkl), Šustr (46. Vopat), Chábera, Ippolito, Kafka, Krištof, Bulíř, Valenta (70. Šimkovský), Polák, Rubeš.
FK Viktoria Žižkov: Soukup – Muleme, Maksić, Opluštil (46. Březina), Petrlák, Costa, Bazal (59. Řezáč), Halgoš, Čapek, Cabaňa, Súkenník (59. Gil)

Ohlasy

Zdeněk Hašek (trenér FK Viktoria Žižkov): Mrzí mě, že jsme nebyli schopni dostávat se víc k bráně soupeře. Naše hra byla hodně kostrbatá. Soupeř měl na začátku zápasu pár závarů, ale ke konci jsme ho k ničemu nepustili a výhru kontrolovali. Přínos pro mě měl tento zápas v tom, že jsem mohl vidět i ostatní naše hráče v individuálních dovednostech.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance