Viktoriáni nezvládli závěr, Převýšov třemi góly za 13 minut zachránil remízu 4:4

5. 2. 2019   |   Martin Svoboda

Tohle se nepovedlo. Mít ještě v 77. minutě třígólový náskok a pak o výhru přijít, to se opravdu nestává často. Viktorka přitom do té doby na hřišti dominovala, šlapala jak dobře zaběhnutý stroj. Měla šance, proměňovala je, skóre narůstalo. Jenže pak přišel těžko uvěřitelný závěr, ubrala z tempa a záhy poznala, co je také možné ve fotbale prohospodařit. Korunou byla závěrečná polovlastní branka po hlavičce Antla, která nakonec znamenala divokou remízu s osmi úspěšnými trefami. Trenér Sazima v tomto vloženém testu šetřil některé opory na příští zápas s Hradcem Králové, proto se na umělce v Kobylicích zapojilo do hry jen 12 hráčů. Viktoriánům nyní nezbývá nic jiného, než napravit dojem tuto sobotu ve východočeské metropoli.

přip., úterý 5. 2. 2019, 15:45

SK Převýšov

FK Viktoria Žižkov

4:4
1:3

Branky: 19. Vyšehrad, 77. Korba, 80. Labík, 90. Černý - 16. a 37. Stříž, 11. Ricardo, 64. Bazal. Rozhodčí: Otava. Diváci: 40

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš - Antl, Žežulka, Rothe, Urbanec - Vieira, Halgoš, Frizoni, Stříž - Bazal, Ricardo (73. Dočekal)

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): „Teď krátce po zápase mě napadá jen jedna věta: Každý je svého štěstí strůjce. Opravdu nepochopitelně přistoupil tým k závěru utkání. Nedotáhnout zápas do vítězného konce za stavu 4:1 je trestuhodné a nesmí se to opakovat. Do tohoto kolapsu jsme ovšem hráli velmi dobře, měli jsme šance, soupeře jsme válcovali. S tím jsem byl spokojený. Zápas v Hradci v jiném složení by měl tento výbuch odčinit."

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance