Viktorka bere první letošní výhru. Zápas s kombinovaným týmem Sparty otočila na Strahově po poločase

23. 1. 2021   |   Wear

Větrná hůrka dnes opět potvrdila svoji nevyzpytatelnost a zápas se Spartou se odehrál za vytrvalého deště prokládaného sněžením a v nepříjemné zimě. I přes tyto nástrahy se však svěřenci trenéra Oulehly vraceli na Žižkov s prvním letošním vítězstvím.

přát., sobota 23. 1. 2021, 10:30

AC Sparta Praha

FK Viktoria Žižkov

1:3
1:0

Góly : Schánělec - Súkenník 2, Pázler

FK Viktoria Žižkov:

1. poločas : Švenger - Urbanec, Petrlák, Pudil, Muleme - Skopec, Sixta - Diviš, Zoubele, Štěpánek - Mashike

2. poločas : Konečný - Řezáč, Petrlák, Žežulka, Auer - Súkenník, Kadlec - Bazal, Batioja, Bezdička - Pázler


Reportáž

       První poločas patřil aktivním domácím, kteří působili na umělém pažitu dravějším dojmem a po zásluze se dostali po střele Schánělce z levé strany do vedení. Viktorka hrozila v úvodním dějství hlavně po centrech ze stran, které nacházely povětšinou Mashikeho, ale našemu hroťákovi dnes nebylo přáno, byť hlavně vyložená šance ve 32. minutě po gólu hlasitě volala. Branek jsme se dočkali až po změně stran a po prostřídání. Obraz hry se ve druhé půli rapidně změnil, Viktorka díky Súkenníkovi rychle skore otočila a po zbytek zápasu jasně dominovala. Pojistku přidal krátce před koncem Pázler a svěřenci Davida Oulehly si tak připsali premiérové vítězství v novém roce.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance