Viktorka měla v Hradci remízu na dosah. Přišla o ní v poslední minutě

9. 2. 2019   |   Text a foto Martin Svoboda

Smutný byl odjezd Viktoriánů z Hradce Králové. Dostali gól z posledního útoku Votroků. Pak sice přišel ještě trestňák z pravé strany, na který si do vápna přiběhl zahlavičkovat i gólman Soukup, ale nebylo to nic platné. Viktorka nedokázala v Hradci udržet bezbrankový stav až do konce. Přitom by si ho zasloužila jako málokdy před tím. Na vyložené šance to bylo také nerozhodně 1:1. Ve druhé půli, kdy hrála po větru, měla navíc s přibývajícím časem i nepatrně více ze hry. Takový už je fotbal...

příp., sobota 9. 2. 2019, 12:00

FC Hradec Králové

FK Viktoria Žižkov

1:0
0:0

Branka: 90. Ďurděvić. Rozhodčí: Matějček - Myška, Melichar. Diváci: 100.

FC Hradec Králové: Ottmar (46. Vízek) – Kopečný (67. Finěk), Kvída, Plašil, Leibl (33. Urma) – Jukl, Janoušek, Kateřiňák (46. Černý) – Šípek, Ďurděvič, Kropáček (46. Da Silva).
FK Viktoria Žižkov: Soukup - Šimek, Opluštil, Rothe (46. Burda), Frizoni - Antl (46. Vrána), Žežulka, Batioja, Stříž (70. Dočekal) - Urbanec (46. Bazal), Mashike (65. Ricardo).

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): První poločas jsme začali nervózně a z toho také pramenily chyby. Ve druhé půli jsme zkvalitnili výkon a až na jednu šanci jsme prakticky soupeře k ničemu nepustili. I my měli vyloženou šanci, kdy Stříž spálil velkou příležitost. Pak přišla poslední minuta a naše zaspání, díky němuž jsme přišli v Hradci o slibný výsledek. 

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance