Viktorka v úvodním testu nezklamala, Boleslav jí však svojí kvalitou ve druhé půli přehrála

9. 1. 2019   |   Martin Svoboda

Žižkovská Viktoria má za sebou první zápas v novém roce a nemusí být i přes prohrou 0:3 zase tak zklamaná. První poločas odehrála, co se nasazení a kombinace týče, s ligovým celkem velmi dobře. Dostávala se do mnoho šancí a Středočechy držela od své branky v uctivé vzdálenosti. Díky četné marodce ale nemohla narozdíl od svého soupeře vystřídat o půli celou jedenáctku, což ve spojení s kvalitou desátého týmu FORTUNA:LIGY rozhodlo o tříbrankové boleslavské výhře.

přip., středa 9. 1. 2019, 15:00

FK Mladá Boleslav

FK Viktoria Žižkov

3:0
1:0

Branky: 68. a 81. Takács, 14. Novák. Rozhodčí: Nenadál - Flimmel, Fišer. Diváci: 110

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Stejskal - Tvaroh, Chaluš, Křapka, Tulio - Tataev - Pech, Ewerton, Jelínek, Daniel Novák - Ladra. II. poločas: Stejskal - Klíma, Hájek, Šušnjar, Dominik Hašek - Matějovský, Takács - Fulnek, Mašek, Přikryl - Komlichenko.
FK Viktoria Žižkov: Soukup - Antl, Šustr (46. Král), Opluštil, Žežulka - Bazal (46. Urbanec), Batioja, Vieira (46. Stříž), Frizoni - Zeman (46. Šobr), Auer (46. Cabaña)

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): Rozhodla kvalita soupeře a také to, že byť jsme se do šancí dostávali, neproměnili jsme žádnou. Soupeř naopak vytěžil z minima maximum. Našim hráčům nemám dál co vytknout, byli bojovní se správným nasazením, i když i na něm budeme muset do začátku soutěže ještě pracovat. Máme na to dva měsice.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance