Viktorka zvládla i druhý zápasový test, Podbrezovou zlomila dvěma góly.

20. 1. 2020   |   Wear

I ve druhém přípravném utkání si Viktorka připsala vítězství, slovenskou Podbrezovou zdolala 2:O. Kvalitně připravené hřiště, dobré počasí a houževnatý soupeř, to vše čekalo na tým Zdeňka Haška v sobotním popoledni v Blšanech.

příp., sobota 18. 1. 2020, 13:00

FK Viktoria Žižkov

FK Železiarne Podbrezová

2:0
1:0

Branky: 39. Bezdička (Březina), 77. Urbanec (Martan), Rozhodčí: Orel - Nádvorník, Flimmel, ŽK: Pastorek (POD), Diváci: 50.

FK Viktoria Žižkov: 1.pol.: Švenger - Bazal, Březina, Žežulka, Muleme - Súkenník, Gil, Batioja - Diviš, Szotkowski, Bezdička. 2.pol.: Švenger - Pavlík, Cabadaj, Opluštil, Dudl - Petrlák, Skopec, Vůch - Martan, Čapek, Urbanec.
FK Železiarne Podbrezová: 1.pol.: Ludha - Kováčik, Jenat, Pajer, Mizerák - Candy, Pribula, Ďatko, Špyrka, Trapanovski - Pavůk. 2.pol.: Rehák - Chvátal, Bartoš, Otrisal, Petrák - Candy, Paraj, Bakala, Pavúk, Pastorek - Vondryska.

Reportáž

       V úvodu zápasu jsme sledovali vyrovnanou partii, soupeř hrozil zejména po levé straně, kde nám dělal problémy rychlonohý exviktorián Trapanovski. Švenger však, až na jednu vyjímku, příliš práce neměl. Postupem času jsme začali přebírat otěže zápasu do vlastních rukou a vysledkem bylo zasloužené vedení, když Bezdička proměnil samostatný brejk, do kterého ho přesným pasem vyslal Březina. Ve druhé půli už Viktorka diktovala tempo, přibývalo pohledných akcí a přišla i pečeť na vítězství v podobě branky Urbance, kterému předložil míč ukázkově Martan. V dalším týdnu nás čekají hned dvě herní zkoušky - ve čtvrtek změříme síly s ligovou Plzní a v sobotu se utkáme s pražskou Duklou.

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha