Výhra U14 v Karlových Varech

22. 9. 2019   |   Luboš Kroupa

Trpělivost v koncovce a výborné nasazení s bojovností dovedlo žižkovskou čtrnáctku k vítězství v Karlových Varech

7. kolo, pátek 20. 9. 2019, 11:45

1.FC Karlovy Vary

FK Viktoria Žižkov

2:3
2:1

Branky: 34. Zeronik; 44. Podivín – 38. Joska; 54. Bartoš; 64. Hnízdil. Rozhodčí: Peschel – Pešková, Balhar. ŽK: 59. Podivín (KVA), Diváci:

1.FC Karlovy Vary: Moravec - Zachariáš, Vošmik, Novotný, Zeronik, Kožíšek, Dvořák (70. Pokorný), Podivín, Nedoma, Kočev (65. Havránek), Hlavatý.
FK Viktoria Žižkov: Buk – V. Novák (76. Maštera), Cír, Vohralík, Novotný (80. Nedvěd), - J. Novák (59. Cafourek), Růžek, Joska, - Bartoš, Hnízdil (65. Gecov), Melichar (20. Mašek (69. Tatar).

Ohlasy

Komentář trenéra Aleše Šmída: ,,V sobotu velmi brzo ráno jsme vyrazili na další mistrovský zápas do Karlových Varech s jasným cílem – vrátit se na vítěznou vlnu týmu. Od prvních minut jsme se snažili hrát kombinačně po zemi s využitím náběhů obou krajních prostorů. Domácí hráli pouze nakopávané míče bez jakékoliv mezihry se snahou hrozit z brejků. Začali jsme si vytvářet gólové příležitosti, ale vše jsme řešili velmi zbrkle a pod částečnou tíhou nervozity jsme nedokázali tyto šance proměnit. Ve 34. minutě domácí zahrozili jedním z brejků a ujali se vedení 1:0. Kluci se naštěstí rychle oklepali a ve 38. minutě po předchozí nahrávce hráče Růžka skóroval střelou z dálky hráč Joska. O přestávce jsme kluky pouze nabádali k tomu, aby byli v koncovce trpěliví a řešili případné vypracované šance různými způsoby. Hned na začátku druhého poločasu ve 44. minutě jsme dostali zcela zbytečnou branku a domácí se znovu ujali vedení 2:1. Kluci to nezabalili a v 54. minutě po krásném vysunutí přihrávkou hráče J. Nováka skóroval hráč Bartoš střelou ke vzdálenější tyči. Dále jsme dobývali soupeřovu branku a v 64. minutě po krásném vysunutí hráče Růžka šel na branku soupeře hráč Hnízdil, který prostřelil brankáře, a my jsme se ujali vedení. Do konce utkání jsme měli ještě další šance, ale už jsme branku nevstřelili. Utkání skočilo zaslouženou výhrou pro náš tým 3:2 a kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, bojovnost a trpělivost v zakončení.“

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerkaSEAT