FK Viktoria Žižkov
SK Dynamo Č. Budějovice6:0

7. kolo, neděle 24. 9. 2017, 10:00

FK Viktoria Žižkov

SK Dynamo Č. Budějovice

6:0
5:0

Branky: 5. Zeman, 8. Krivosheev, 32. Macháček, 33. a 45. Livora, 72. Obermajer. Rozhodčí: Hocek – Polena, Laštovička. ŽK: Macháček (ŽIŽ). Diváci: 55.

FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský, Macháček – Chytra (75. Lanc), Krivosheev, Livora (67. Vohánka) – Zeman (64. Plucha).
SK Dynamo Č. Budějovice: Oliva - Cepák, Vlk, Smetana, Švejda, Fišer, Grigera, Collin (67. Navrátil), Zachař, Jiran (45. Míka), Vogl (58. Dušek)

Ohlasy

Komentář trenéra Davida Oulehly: „Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, hned první dvě šance jsme proměnili a šli do vedení. Hráli jsme rychle a přesně, vycházelo nám úplně všechno a vstřelili jsme pět branek, přitom další šance jsme ještě nevyužili. Ve druhé půli jsme přidali ještě branku a další možnosti nevyužili. Utkání nám vyšlo, byl to nejlepší zápas na podzim. Na druhou stranu je to historie. Čeká nás ve čtvrtek další těžké utkání s Pískem. Hráči si musí pamatovat, že je k vítězství přivedla poctivá, tvrdá a vytrvalá práce, která tam musí být i ve čtvrtek.“

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance