U15: Úspěšný podzim završen

4. 11. 2019   |   Jiří Stojan

V posledním utkání podzimu porazila patnáctka Litvínov 2:0

1. kolo, sobota 2. 11. 2019, 10:00

FK Viktoria Žižkov

FK Litvínov

2:0
1:0

Branky: 11. Kop, 43. Tomek, Rozhodčí: Hoffmann - Wagner, Přivratský, ŽK: Válek, Janovský - Fiala, Vošáhlík, Holý, Diváků: 160.

FK Viktoria Žižkov: Šmíd - Rakušan (61. Tejral), Janovský, Vlček P., Vančura - Rulf, Kop, Válek (50. Šerák) - Tomek (74. Vlček A.), Šindelář, Kartulev (70. Černý)
FK Litvínov: Fialka - Peca, Lifka, Vrba, Fiala (79. Kučerka), Tyutin, Sokol, Vošáhlík, Červený, Nguyen, Holý (74. Antol).

Ohlasy

Hodnocení trenéra Jiřího Stojana (FK VIKTORIA ŽIŽKOV): "Poslední podzimní mistrovské utkání se hrálo na těžkém terénu proti silovému soupeři. Do utkání jsme dobře vstoupili a vytvářeli si zajímavé příležitosti. Do vedení jsme se dostali pěknou hlavičkou Kopa po centru Kartuleva. V utkání jsme byli jednoznačně fotbalovějším týmem a hosté hrozili pouze z brejků přes rychlonohé útočníky. Ve druhé půli jsme výhru potvrdili po hezkém centru Kartuleva a zakončení Tomka. Do konce utkání jsme měli ještě dostatek šancí navýšit skóre, ale to se již nezměnilo. Tímto utkání jsme završili podzimní část mistrovských utkání bez ztráty bodu. Ve všech utkáních jsme byli fotbalově lepším týmem s jednoznačně daným herním stylem. Kluky chválíme za chování, přístup k povinnostem a tréninkům. To vše se odráží v jejich herním progresu, který za rok a půl v kategorii starších žáků udělali. Nyní se již těšíme na velice zajímavá utkání v zimním přípravném období." 

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha