FK Viktoria Žižkov
FK Meteor Praha2:3

24. kolo, neděle 6. 5. 2018, 10:00

FK Viktoria Žižkov

FK Meteor Praha

2:3
1:0

Branky: 3. Studený, 57. Krivosheev – 59. Přibyl, 75. Bím, 90. Bednář. Rozhodčí: Machýček – Andras, Kozlík. Diváci: 60.

FK Viktoria Žižkov: Dlabola – Kaisler (78. Tesař), Mucha, Obermajer, Hrubý – Olšovský, Zeman, Krivosheev – Plucha, Livora (89. Lanc), Studený (65. Macháček).
FK Meteor Praha: Vondráček - Kubík, Bíba, Hrnčíř, Kaličiak, Mašek (67. Hudousek), Přibyl, Krob (55. Čižek), Bednář, Bím, Beneš.

Ohlasy

Komentář trenéra Pavla Ondračky:„Prohrát brankou v nastaveném čase vždycky bolí a tentokrát jsme si to, bohužel, prožili my. Utkání se začalo lámat po snížení soupeře, kdy nám poté, co jsme v 58. minutě odskočili o dva góly, vstřelil během minuty kontaktní branku na 2:1 a poté vrhnul všechny síly do útoku. To byl první zlomový moment zápasu. Těch sil měl v závěrečné půlhodině soupeř víc, to musíme sportovně přiznat a zaslouženě vyrovnal na 2:2. Hráli jsme pak moc pasivně, i když jsme dopředu vystřídali čerstvé hráče. Meteor je kvalitní tým, což svým výkonem potvrdil a ne náhodou bojuje o baráž do 1. dorostenecké ligy. Druhým zlomovým momentem pak bylo vyloučení našeho hráče v 82. minutě. Hlavní rozhodčí Machýček naprosto nepochopitelně vyloučil našeho útočníka, který se tísněný obráncem srazil v souboji před pokutovým územím s brankářem. Nechápu jeho rozhodnutí, protože jestli za toto trestá hráče žlutou kartou a desetiminutovým vyloučením, pak musí takto přísně posuzovat všechny situace po celou dobu zápasu. A není rozdíl mezi tímto a například stažením našeho hráče zezadu za ruku nebo dres na půlce hřiště o patnáct minut dříve. Ten jeden chybějící hráč nám v koncovce zápasu moc chyběl. Chvíli před koncem jsme neproměnili velkou šanci a v 92. minutě jsme pod tlakem inkasovali. Tím nevytvářím hráčům alibi, protože závěr zápasu měli dohrát lépe především oni na hřišti. Nicméně nevím, jak pak mám hráče přesvědčovat v kabině o tom, že v tomto utkání bylo vše v duchu fair play.“

FORTUNAASTONSECOAli21Praha 3PencoGemerka