Viktoria na domácím hřišti porazila Ústí nad Labem 2:0

23. 10. 2016 | FB

Viktoria zvládla domácí utkání s Ústím nad Labem a slaví zisk tří bodů. O něm rozhodl v průběhu prvního poločasu úspěšný střelec Vojtěch Engelmann, který tváří v tvář překonal brankáře soupeře. Severočeši ve druhém poločase Viktorii několikrát pozlobili, nicméně tečku za utkáním udělal gólem na 2:0 David Sixta.

12. kolo, Fortuna národní liga, ne 23. 10. 2016, 10:15
logo

FK VIAGEM Ústí nad Labem

2:0 (1:0)
logo

Branky: 14. Engelmann (Krystan), 88. Sixta (Klán V.). Rozhodčí: Mikyska – Kožár, Batík. ŽK: Podrazký, Opluštil – Šnirc, Moulis, Leibl, Jindráček. Diváci: 988.