Zlý sen. Zápas s Admirou se proměnil v ostudnou mizérii

16. 2. 2019   |   Martin Svoboda a Luboš Kroupa

Mělo to být krásné sobotní odpoledne zalité sluncem, a s fotbalem, který měl bavit. Původní plány, ale vzaly za své. Pokazil je katastrofální výkon Viktorky. V zápase s Admirou Praha, která válí o dva stupně níž v divizi A, Viktorka vůbec nediktovala tempo hry a měla spíš výraz týmů se kterými se kobyliští hráči na jaře utkají. Takhle výrazný výpadek před blížícím se začátkem jarní sezony na Žižkově všechny nepříjemně překvapil.

příp., sobota 16. 2. 2019, 14:00

FK Viktoria Žižkov

FK Admira Praha

1:2
0:1

Branky: 76. Vrána - 8. Lupínek, 86. Zahálka, Rozhodčí: Petřík - Ústecký, Sichra, Diváci: 100

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš - Šimek (45. Rothe), Šustr, Burda - Vrána, Bazal (70. Kaisler), Batioja (45. Zeman), Livora, Frizoni (45. Stříž), Auer (45. Viera) - Mashike Sukisa (45. Ricardo John)
FK Admira Praha: Jungr - Křížek, Vosický, Lupínek, Fric - Majer, Čácha, Kurek, Martinic, Douděra - Zahálka

Ohlasy

Miloš Sazima (trenér FK Viktoria Žižkov): "Ani v nejčernějším snu mě nenapadlo, že takhle k zápasu hráči přistoupí. Přeji jim, aby si je vzali fanoušci do žižkovských ulic s jmenovkami na zádech a ukázali jim, jak vypadá život obyčejného člověka."

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePenco