Vstupenky

Vstupenky a permanentky

I v nové sezoně bude možné využívat již zavedený elektronický systém prodeje vstupenek, který bude v provozu na pokladnách stadionu v Seifertově ulici a on-line na internetu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každý kalendářní měsíc.

Pokladny na stadionu se při domácích zápasech budou otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání taktéž s prodejem vstupenek v elektronickém systému.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout.

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Zároveň spouštíme i on-line předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE. Nově si můžete vybrat z permanentky celoroční, nebo pouze půlroční. Po zakoupení permanentky bude na email zaslán voucher s QR kódem. Tento voucher je poté možné po předchozí dohodě vyměnit za plastovou permanentní kartu v sekretariátu klubu, Vlkova 40 (tel.: 223 003 863, berna@fkvz.cz). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, která je určena pouze pro důchodce nad 65 let přesto, že na slevu nemá nárok, nebude mu voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Prosíme všechny naše fanoušky za trpělivost a žádáme, abyste se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV


Sezona 2019/2020 – F:NL

Ceník permanentek:

Tribuna sever (krytá) Roční Půlroční
Normal 1 300,00 Kč 700,00 Kč
Senioři nad 65 let 1 200,00 Kč 640,00 Kč
Tribuna jih (protilehlá)
Normal 920,00 Kč 490,00 Kč
Senioři nad 65 let 850,00 Kč 450,00 Kč
Tribuna východ (montovaná)
Jednotná cena 920,00 Kč 490,00 Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Nyní je možné zakoupit permanentky pouze on-line, nebo po předchozí domluvě v sekretariátu klubu (Vlkova 40/807, Praha 3; mail: berna@fkvz.cz, tel.: 223 003 863).

Ceník vstupenek:

Severní tribuna – 100,- Kč

Vstupenka je vázána na určité místo na tribuně.

Jižní a východní tribuna – 70,- Kč

Vstupenka není vázána na určité místo na konkrétní tribuně vyjma míst, na které jsou prodány permanentky.

Západní tribuna (hosté) – 70,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby, bez nároku na sedačku)

Vstupenky na domácí utkání se prodávají v on-line verzi vždy na konkrétní kalendářní měsíc a dále v den zápasu také v pokladnách 90 minut před začátkem utkání.

FORTUNAPraha 3SEATAuto Jarov