Vstupenky

I v další sezoně bude možné využívat již zavedený elektronický systém prodeje vstupenek, který bude v provozu na pokladnách stadionu v Seifertově ulici a on-line na internetu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každý kalendářní měsíc.

Pokladny na stadionu se při domácích zápasech budou otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání taktéž s prodejem vstupenek v elektronickém systému.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout.

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Permanentky

Zároveň spouštíme i on-line předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE.

Informace pro držitele stávajících permanentních vstupenek

V tuto chvíli jsou všechny sedačky, na které byly zakoupeny permanentky v jarní části minulé sezony, vyblokovány pro jejich držitele. Přeje-li si mít majitel permanentky opět stejné místo na tribuně jako dosud, stačí uskutečnit on-line nákup, kde označí své současné místo sedačky a bude systémem vyzván k zadání kódu. Tam opíše číslo své stávající permanentky a místo mu bude prodáno. Tato blokace míst bude v platnosti do 29.7.2018. Po tomto datu budou všechna opětovně nevyužitá místa uvolněna do prodeje pro širokou veřejnost.

Všeobecné informace k nákupu

Po zakoupení permanentky bude na email zaslán voucher s QR kódem. Při uskutečnění nákupu do 13.7.2018 do 12:00h bude tento Váš voucher následně na stadionu ve fanshopu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to na prvním domácím utkání s MFK Chrudim (22.7.2018). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, která je určena pouze pro důchodce nad 65 let přesto, že na slevu nemá nárok, nebude mu voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Prosíme všechny naše fanoušky za trpělivost a žádáme, abyste se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV


Podzim 2018 – F:NL

Ceník permanentek na podzimní část:

Severní tribuna – 650,- Kč (Senioři nad 65 let – 590,- Kč)

Jižní tribuna – 480,- Kč (Senioři nad 65 let – 390,- Kč)

Východní tribuna - jednotná cena – 480,- Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Nyní je možné zakoupit permanentky pouze on-line, nebo po předchozí domluvě v sekretariátu klubu (Vlkova 40/807, Praha 3; berna@fkvz.cz).

Dále se budou permanentky prodávat také při prvním domácím utkání 22.7. VŽ – MFK Chrudim, a to pouze v pokladně č. 3.

Ceník vstupenek:

Severní tribuna – 100,- Kč

Vstupenka je vázána na určité místo na tribuně.

Jižní a východní tribuna – 70,- Kč

Vstupenka není vázána na určité místo na konkrétní tribuně vyjma míst, na které jsou prodány permanentky.

Západní tribuna (hosté) – 70,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby, bez nároku na sedačku)

Vstupenky na domácí utkání se prodávají v on-line verzi vždy na konkrétní kalendářní měsíc a dále v den zápasu také v pokladnách 90 minut před začátkem utkání.

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha