Vstupenky

Vstupenky a permanentky

I v jarní části sezony 2019/2020 bude možné využívat již zavedený elektronický systém prodeje vstupenek, který bude v provozu na pokladnách stadionu v Seifertově ulici a on-line na internetu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každý kalendářní měsíc.

Pokladny na stadionu se při domácích zápasech budou otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání. On-line prodej vstupenek probíhá 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout. (Při tomto způsobu je nutno nastavit nejvyšší stupeň podsvícení displeje mobilu, aby čtečka vstupenku bez problémů načetla).

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Zároveň stále běží i on-line předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE. Po zakoupení permanentky bude na email zaslán voucher s QR kódem. Při uskutečnění nákupu do 29.2.2020 bude tento Váš voucher následně na stadionu ve fanshopu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to na prvním domácím utkání s FK Dukla Praha (7.3.2020, sobota, TV utkání). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, která je určena pouze pro důchodce nad 65 let přesto, že na slevu nemá nárok, nebude mu voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Prosíme všechny naše fanoušky za trpělivost a žádáme, abyste se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV

Sezona 2019/2020 – F:NL

Ceník permanentek:

Tribuna sever (krytá) Půlroční
Normal 600,00 Kč
Senioři nad 65 let 550,00 Kč
Tribuna jih (protilehlá)
Normal 360,00 Kč
Senioři nad 65 let 315,00 Kč
Tribuna východ (montovaná)
Jednotná cena 360,00 Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Nyní je možné zakoupit permanentky pouze on-line, nebo po předchozí domluvě v sekretariátu klubu (náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3; mail: berna@fkvz.cz).

Dále se budou permanentky prodávat také při prvním domácím utkání 7.3.2020 VŽ – FK Dukla Praha, a to pouze v k tomu vyhrazené pokladně (přízemí červené budovy u hlavního vstupu na stadion).

Ceník vstupenek:

Na první domácí zápas 7.3.2020, který má charitativní účel (více info na našem webu), je výše vstupného na celý stadion jednotná, a to 115,- Kč. Děkujeme za pochopení a podporu.

Ostatní zápasy jara:

Severní tribuna – 100,- Kč

Vstupenka je vázána na určité místo na tribuně.

Jižní a východní tribuna – 70,- Kč

Vstupenka není vázána na určité místo na konkrétní tribuně vyjma míst, na které jsou prodány permanentky.

Západní tribuna (hosté) – 70,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby, bez nároku na sedačku)

Vstupenky na domácí utkání se prodávají v on-line verzi vždy na konkrétní kalendářní měsíc a dále v den zápasu také v pokladnách 90 minut před začátkem utkání.

FORTUNASECOAli21Praha 3PencoGemerka