Vstupenky

Od jarní části této sezony spouštíme na Viktorce provoz nového systému elektronického prodeje vstupenek, který bude v provozu na pokladnách stadionu v Seifertově ulici a on-line na internetu. On-line prodej vstupenek na každé následující domácí utkání bude spuštěn vždy 6 dní před daným zápasem.

Pokladny na stadionu se při domácích zápasech budou otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání taktéž s prodejem vstupenek v elektronickém systému.

Fanoušek si ale může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout.

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Zároveň spouštíme i on-line předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE. Po zakoupení permanentky bude na email zaslán voucher s QR kódem. Při uskutečnění nákupu do 14.3.2018 do 12:00h bude tento Váš voucher následně ve fanshopu na stadionu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to na domácím utkání s FC Hradce Králové (18.3.2018). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, která je určena pouze pro důchodce nad 65 let přesto, že na slevu nemá nárok, nebude mu voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Z důvodu těchto změn prosíme všechny naše fanoušky za trpělivost a žádáme, abyste se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Věříme, že tyto změny povedou ke zlepšení nabízených služeb z naší strany k vám všem, kteří nás podporujete.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV


Jaro 2018 – FNL

Ceník permanentek na jarní část:

Severní tribuna – 500,- Kč (Senioři nad 65 let – 450,- Kč)

Jižní tribuna – 350,- Kč (Senioři nad 65 let – 260,- Kč)

Východní tribuna  - jednotná cena – 350,- Kč

Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Nyní je možné zakoupit pernamentky pouze on-line, nebo po předchozí domluvě v sekretariátu klubu (Vlkova 40/807, Praha 3). Při domácích zápasech již nebude prodej permanentek probíhat. 

Ceník vstupenek:

Severní tribuna – 90,- Kč vstupenka je vázána na určité místo na tribuně.

Jižní a východní tribuna – 60,- Kč (Západní tribuna – hosté – 60,- Kč) Vstupenka není vázána na určité místo na konkrétní tribuně vyjma míst, na které jsou prodány permanentky.

Západní tribuna (hosté) – 60,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé osoby se vstupenkou bez nároku na sedačku)

Vstupenky na domácí utkání se prodávají v on-line verzi 2 dny před zápasem a v den zápasu také v pokladnách 90 minut před začátkem utkání.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha