Devatenáctka do toho dala vše, ale na hradeckou Olympii to nestačilo

12. 4. 2017   |   Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov si na jaře připsal třetí domácí porážku. Navzdory zlepšené hře ve druhém poločase prohrál s Olympií Hradec Králové 0:1 a je po 24. kole na patnáctém místě.

Do utkání proti jednomu z příjemných překvapení soutěže nevstoupila devatenáctka Žižkova dobře, začátek utkání prospala.

„V úvodu jsme neměli optimální tempo hry. Dostali jsme se do zápasu až ve druhé polovině první půle poté, co jsme změnili rozestavení,“ podotkl trenér David Oulehla.

Hra se vyrovnala a vše nasvědčovalo tomu, že zajímavé utkání zřejmě rozhodne jediný gól. Ten nakonec vstřelili hosté a těsný náskok do konce utkání ubránili.

„Ve druhé půli jsme byli lepší než soupeř, byli jsme více na míči, dobře jsme kombinovali, ale chybělo nám kvalitnější řešení v poslední části hřiště. Udělali jsme jedinou chybu v rozehrávce a soupeř ji potrestal. Kluci dřeli a šli za vyrovnáním, to se nám však nepodařilo. Mužstvo šlo na hranu možností, každý ze sebe vydal, co mohl. Tentokrát jsme si prohrát nezasloužili,“ dodal Oulehla.

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U19 v pátek 14. dubna na hřišti třináctého Motorletu (10:00).

24. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – Olympia Hradec Králové 0:1 (0:0)

Branka: 66. Preclík. Rozhodčí: Šimeček – Chustecki, Les. ŽK: Kváš, Preclík (OLY). Diváci: 100.

Žižkov: Pochylý – Kaiser (75. Gibilov), Saňa, Obermajer, Kříž – Macháček, Krivosheev – Plucha, Šťovíček (78. Uher), Vild – Kravčík (71. Olšovský).

Amadeus RealUhlsportMETROPARKRibbonFrapoCTR GroupVHZ-DISFORTUNANiosportAgroEfektSoftlakFrapo servisPM servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyXTG motorsportYOUR SYSTEMKoberce BRENOsportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.