Hašek, Engelmann a Pavlata pokračují ve Viktorce

5. 6. 2017   |   FB

Obránce Pavel Hašek a záložníci Vojtěch Engelmann a Michal Pavlata budou i dále oblékat dres Viktorky, klub uplatnil opce na prodloužení jejich smluv.

Vojtěch Engelmann působí v klubu od léta 2016, kdy se během letní přípravy připojil k týmu z Dukly Praha. Během předchozí sezony patřil ke klíčovým hráčům, v sedmadvaceti zápasech nastřílel jedenáct gólů a byl nejlepším střelcem mužstva. K jedenácti gólům přidal také čtyři asistence.

Pavel Hašek přišel ve stejné době jako Engelmann a rovněž z prvoligové Dukly Praha. Na pozici pravého obránce nakonec odehrál dvaadvacet zápasů, vstřelil dva góly a na další dva přihrál.

Michal Pavlata působí z tohoto tria v klubu nejdéle. Na Žižkov přišel během zimní přípravy v roce 2016 a s týmem poté slavil postup do FNL. Během jednoho a půl roku v klubu odehrál celkem čtyřicet jedna zápasů, vstřelil pět gólů a sedm přihrál.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha