10. kolo, Česká liga dorostu A, st 4. 10. 2017, 10:00

SK Slavia Praha

2:3p (0:2 (2:4 pen.))

Branky: 64. a 87. Macháček – 28. a 40. Čerňanský. Rozhodčí: Dobrý – Kalcovský, Kabourek. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Dlabola – Kaisler, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský, Macháček – Chytra (78. Šimůnek), Krivosheev, Livora (73. Lanc) – Zeman (89. Kravčík).
SK Slavia Praha:
Ljubanovič - Bejbl, Krupička, Schneider, Havránek, Pek, Vaněk (59. Suk), Stříbrský, Čerňanský (59. Ielitro), Sodoma (59. Petrák), Janoušek.

Komentář trenéra Davida Oulehly: „Velmi těžký soupeř, bylo vidět, že je to již mužstvo z kategorie TOP. Slavia byla silná na míči i kombinaci a po našich chybách jsme v poločase prohrávali již 0:2. My jsme však první poločas odehráli slušně a měli jsme také dobré věci do útočné fáze. Občas nám chyběla větší přesnost a ze soupeře jsme měli velký respekt. Do druhé půle jsme chtěli hru ještě zrychlit a být důraznější a pokusit se vstřelit kontaktní branku, což se nám podařilo. Za přístup jsme byli odměněni v závěru vyrovnávací brankou. Škoda, že jsme nezvládli penalty a neudělali i druhý bod. Mužstvo se přesvědčilo, že hrát se dá opravdu s každým, odehráli jsme dobrý zápas.“

Fotogalerie

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek