Na Varnsdorf za přísných podmínek i s několika desítkami fanoušků

1. 5. 2021 | Wear

Nad Viktorkou se v posledních dnech stahují mračna, ale vedení klubu je o její budoucnost odhodláno bojovat tak, jak se na potomky Jana Žižky sluší. Dodat síly se mu pokusí fotbalisté, kteří v nedělním dopoledni přivítají nedávný tým trenéra Davida Oulehly. Po dlouhé době bude do hlediště umožněn vstup části fanoušků.

"Zůstanou krásné vzpomínky a vděk za trenérskou šanci. A spousta přátel. Ale zítra v 10:15 se z nás stanou sportovní soupeři a jediným našim cílem je vítězství" říká kouč Oulehla, který na severu Čech odstartoval svoji sólovou profesionální trenérskou kariéru. Jeho nástupce, Pavel Drsek, přijede se svým týmem na Prosek v situaci, kdy má Varnsdorf na sestupové příčky k dobru ošidné čtyři body a v posledních zápasech mu navíc notně zvlhl střelný prach (Táborsko 0:0, Vlašim 0:0). Těšit jej může defenziva, ve které jsou Severočeši na hřištích soupeřů nejlepší v celé F:NL (jen 7 inkasovaných branek). Novodobá vzájemná bilance pak hovoří jednoznačně pro Viktorku, která 4x v řadě jasně dominovala, soupeře přehrála rozdílem třídy a pokaždé mu nasázela nejméně tři góly.

V souladu s aktuálními předpisy LFA smí utkání navštívit omezený počet diváků z řad partnerů klubu a permanentkářů. Všechny, kterých se to týká, klub oslovil. Účast na utkání má přísná pravidla (potvrzení od klubu, test na covid v papírové podobě ne starší 46 hodin, respirátor, dodržování pravidel na tribuně atd.).

UPOZORŇUJEME FANOUŠKY, ŽE NA STADION BUDOU VPUŠTĚNY POUZE OHLÁŠENÉ OSOBY, KTERÝM KLUB ÚČAST POTVRDIL. Děkujeme za pochopení.

Utkání 21. kola má na Proseku výkop v neděli v 10:15 a jako hlavní jej bude řídit sudí Ondřej Lerch. Jeho asistenty budou Michal Novák a Lukáš Slavíček, delegátem LFA je Karel Vidlák, technickým delegátem Radim Adamec. Utkání si pro přenos na svých webových stránkách vybral partner F:NL, společnost Fortuna. Reportáž ze zápasu vám tradičně přinese Radio Žižkov.

"Situaci všichni vnímáme, to je logické. I proto chceme naším výkonem a výsledkem dodat vedení klubu a majiteli další silu" shrnuje za celou kabinu kouč David Oulehla.

Děti moje, hrr na ně!

logo logo
8. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 19. 9. 2021

FC Zbrojovka Brno

FK Viktoria Žižkov

2:1
logo logo
9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, pá 24. 9. 2021

FK Viktoria Žižkov

FK Dukla Praha

17:00
14. 9. 2021

S výkony týmu nepanuje spokojenost, museli jsme reagovat, říká spolumajitel Viktorky, Milan Richter

14. 9. 2021

Nábor mladých nadějí proběhl ve skvělé atmosféře a za krásného počasí

12. 9. 2021

Nepříjemná moravská facka na Seifertce. Vyškov uštědřil Viktorce výprask

11. 9. 2021

Na Žižkov přijíždí nováček z Vyškova. Viktorka bude hájit domácí neporazitelnost