Vstupenky

Vstupenky a permanentky

I v podzimní části sezony 2020/2021 bude možné využívat již zavedený elektronický on-line systém prodeje vstupenek prostřednictvím klubového webu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každé utkání a bude probíhat 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Pokud nebude kapacita stadionu vyprodána v předprodeji, budou se pokladny na stadionu SK Prosek při domácích zápasech otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout (při tomto způsobu je nutno nastavit nejvyšší stupeň podsvícení displeje mobilu, aby čtečka vstupenku bez problémů načetla).

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Dne 20. srpna 2020 byl zahájen též předprodej permanentních vstupenek, které je možné objednat ZDE. Po zakoupení permanentky Vám bude na email zaslán voucher s QR kódem. Tento voucher Vám bude následně na stadionu vyměněn za plastovou permanentní kartu a to při prvním, nebo druhém domácím utkání (dle nákupu permanentky). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, na kterou následně neprokáže nárok, nebude jí voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Prosíme všechny naše fanoušky o trpělivost a žádáme, aby se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.

Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV

Podzim 2020/2021 – F:NL


Ceník permanentek:


Tribuna k sezení (krytá) Půlroční
Normal sektor D, E 500,00 Kč
Senioři nad 65 let sektor D, E 450,00 Kč
Vlajkonoši domácí sektor A
500,00 Kč
Stání
Normal 350,00 Kč

V případě zakoupení permanentky na krytou tribunu je tato vázána na určité konkrétní místo v daném sektoru.

Permanentky je možné zakoupit on-line, nebo po předchozí domluvě v sekretariátu klubu (náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3; mail: berna@fkvz.cz). K prodeji budou, v případě nevyčerpání kapacity, též při prvním domácím utkání na pokladně.


Ceník vstupenek:

Tribuna k sezení (krytá) 100,- Kč (vstupenka je vázána na určité místo na tribuně)

Stání 70,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každé utkání. Pokud nebude kapacita stadonu v předprodeji vyprodána, bude možno zakoupit vstupenku též na pokladnách 90 minut před začátkem utkání. Vstupenky můžete nakupovat ZDE.

V případě potíží s nákupem vstupenek, prosím, kontaktujte našeho dodavatele systému na telefonním čísle +420 461 049 232, nebo e-mailem info@enigoo.cz

logo logo
19. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 18. 4. 2021

FK Viktoria Žižkov

FK Ústí nad Labem

1:0
logo logo
20. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, pá 23. 4. 2021

SK Líšeň

FK Viktoria Žižkov

14:30