Na jaře naposledy ven, Viktorku dnes přivítá Chrudim

22. 5. 2021 | Wear

Všechna utkání předposledního kola F:NL mají shodný výkop a Viktoriáni v něm míří na východ Čech. S týmem MFK Chrudim jsme jarní část soutěže na Proseku zahajovali a po sedmdesáti dnech změříme se stejným soupeřem síly znovu.

Jestliže Viktorka sice letos zažívala období, kdy se jí výsledkově nedařilo, v porovnání s černou sérií, kterou aktuálně píší svěřenci kouče Veselého, se jednalo o pohodové časy. Chrudim vydolovala v posledních sedmi zápasech jediný bod (1:1 v Prostějově) z jedenadvaceti možných a má nejhorší bodovou formu ze všech týmů druhé ligy. To však nesmí tým trenéra Oulehly ukolébat. Že fotbal hrát umí, ukázala Chrudim právě v již zmiňovaném souboji na Proseku, kde v březnu Viktorku pokořila 3:1 (2x Rybička, Mužík - Súkenník). Dnešní utkání bude i soubojem elitních střelců. Domácí Mužík se s dvanácti trefami usadil na druhém místě v tabulce kanonýrů a hostující Diviš bude chtít své konto rozšířit na dvouciferné číslo.

Zápas na Městském stadionu Za Vodojemem má výkop v 15:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Jakub Vojkovský s asistenty Adamem Horákem a Alexandrem Černoevičem. Delegátem LFA je Miroslav Svoboda, technickým delegátem Ladislav Kruliš. Přenos Radia Žižkov můžete naladit ZDE.


logo logo
1. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 24. 7. 2021

SK Líšeň

FK Viktoria Žižkov

3:2
logo logo
2. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 1. 8. 2021

FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov

17:00
23. 7. 2021

Viktorka vstupuje do nového ročníku v Líšni. Bez zkušených borců, ale s odhodláním uspět

22. 7. 2021

Jak žižkovský Lojza hlídal reprezentaci při Mistrovství Evropy

16. 7. 2021

Viktorku čeká generálka ve městě automobilů. F:NL startuje již za týden

15. 7. 2021

Zrodila se spolupráce Viktorky s Al-Ahly SC. Egyptský gigant posíla na Žižkov první posily