Viktorka vstupuje do nového ročníku v Líšni. Bez zkušených borců, ale s odhodláním uspět

23. 7. 2021 | Wear

Pudil, Diviš, Zoubele, Pázler, Opluštil, Hrubeš, Tusjak, Mashike, Auer, Ahamada, Hušek, Prebsl. Seznam škrtů v kádru trenéra Oulehly je pořádně dlouhý. Vzniklé mezery se pokusí zacelit Březina (návrat z hostování), Zeman (návrat z hostování), Štěpánek (přesun z béčka), Fawzy, Mido, Biso (všichni přestup z Al Ahly). Zrcadlo nové Viktorce nastaví v prvním kole nového ročníku F:NL druhý tým loňského ročníku, SK Líšeň.

Cíle obou týmů jsou před startem soutěže shodné - vyhnout se starostem se záchranou a pohybovat se v klidném středu tabulky. U domácích to, obzvlášť po vynikající nedávno dohrané sezoně, možná překvapuje. Ale předseda klubu, Karel Hladiš, je věcný : „Loňské druhé místo bylo něco nepředstavitelného, což jsme si ani ve snu nepředstavovali. Vzhledem ke kvalitě soutěže bude stříbrnou příčku těžké obhájit. Chceme se pohybovat v klidném středu tabulky a stabilizovat se ve druhé lize.“ Většina týmu trenéra Valachoviče zůstala pohromadě. Odešla jen trojice Zikl, Szotkowski, Šteigl a na hostování do Blanska se přesunuli Fall, Minařík a Reteno Elekana. V přípravných zápasech zaznamenala Líšeň tři výhry o jeden gól (Senica, Lanžhot, Baník "B") a třikrát se před soupeřem musela sklonit (Skalica, Sparta, Baník "A"). Vzájemná bilance vyznívá jednoznačně pro Viktorku, ke dvěma brněnským remízám (3:3, 1:1) přidala dvě domácí výhry (2:1, 3:1) a v sobotu se bude snažit tuto úspěšnou šňůru prodloužit.

Zápas má výkop v 17:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Petr Hocek s asistenty Stanislavem Pochylým a Michalem Pfeiferem. Delegáty utkání jsou Karel Vidlák a Václav Andrejs.


logo logo
přát., Příprava, pá 17. 11. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FK Dukla Praha

1:2
logo logo
přát., Příprava, so 20. 1. 2024

Bohemians Praha 1905

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

10:30
10. 11. 2023

Viktorka zakončila nepovedený podzim prohrou v Příbrami

9. 11. 2023

Viktorka chce v Příbrami zakončit podzim kvalitním výkonem a bodovat

5. 11. 2023

V žižkovském dopoledni zahřály fanoušky jen klobásy a jitrnice, Viktorka podzimní derniéru výsledkově nezvládla

3. 11. 2023

Domácí podzim uzavře na Seifertce duel s Jihlavou, snídat se budou jitrnice a jelita