Viktorka vstupuje do nového ročníku v Líšni. Bez zkušených borců, ale s odhodláním uspět

23. 7. 2021 | Wear

Pudil, Diviš, Zoubele, Pázler, Opluštil, Hrubeš, Tusjak, Mashike, Auer, Ahamada, Hušek, Prebsl. Seznam škrtů v kádru trenéra Oulehly je pořádně dlouhý. Vzniklé mezery se pokusí zacelit Březina (návrat z hostování), Zeman (návrat z hostování), Štěpánek (přesun z béčka), Fawzy, Mido, Biso (všichni přestup z Al Ahly). Zrcadlo nové Viktorce nastaví v prvním kole nového ročníku F:NL druhý tým loňského ročníku, SK Líšeň.

Cíle obou týmů jsou před startem soutěže shodné - vyhnout se starostem se záchranou a pohybovat se v klidném středu tabulky. U domácích to, obzvlášť po vynikající nedávno dohrané sezoně, možná překvapuje. Ale předseda klubu, Karel Hladiš, je věcný : „Loňské druhé místo bylo něco nepředstavitelného, což jsme si ani ve snu nepředstavovali. Vzhledem ke kvalitě soutěže bude stříbrnou příčku těžké obhájit. Chceme se pohybovat v klidném středu tabulky a stabilizovat se ve druhé lize.“ Většina týmu trenéra Valachoviče zůstala pohromadě. Odešla jen trojice Zikl, Szotkowski, Šteigl a na hostování do Blanska se přesunuli Fall, Minařík a Reteno Elekana. V přípravných zápasech zaznamenala Líšeň tři výhry o jeden gól (Senica, Lanžhot, Baník "B") a třikrát se před soupeřem musela sklonit (Skalica, Sparta, Baník "A"). Vzájemná bilance vyznívá jednoznačně pro Viktorku, ke dvěma brněnským remízám (3:3, 1:1) přidala dvě domácí výhry (2:1, 3:1) a v sobotu se bude snažit tuto úspěšnou šňůru prodloužit.

Zápas má výkop v 17:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Petr Hocek s asistenty Stanislavem Pochylým a Michalem Pfeiferem. Delegáty utkání jsou Karel Vidlák a Václav Andrejs.


logo logo
1. kolo, ChNL, ne 21. 7. 2024

FK Varnsdorf

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1:1
logo logo
2. kolo, ChNL, ne 28. 7. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

SK Líšeň 2019

10:15
13. 7. 2024

Viktorka zakončí moravské soustředění generálkou se Slováckem

10. 7. 2024

Drtiči z hor Viktorku nerozdrtili, ze zápasu hraného v tropických teplotách bereme zaslouženou výhru

10. 7. 2024

Na klubovém webu byl zahájen prodej permanentek na sezónu 2024/25

9. 7. 2024

Viktorka vyrazila na soustředění vlakem. Na Slovácku ji čekají čtyři tréninkové dny a dva zápasy