Poslední letošní venkovní duel odehraje Viktorka na Hané

5. 11. 2021 | Wear

Další příležitost ukončit dlouhé čekání na výhru budou mít svěřenci trenéra Pulpita v sobotu odpoledne v Prostějově. Poslední tříbodovou radost nám přinesl srpnový úspěch na Strahově proti rezervě Sparty.

Na body z venku čekají Viktoriáni už čtyři zápasy a na hřištích soupeřů patří letos mezi nejhorší týmy (1-0-6). Martin Pulpit začal žižkovské angažmá domácí bezbrankovou remízou s Jihlavou, v jediném venkovním zápase v letošním roce jej čeká souboj s 1. SK Prostějov. Soupeř se vyhřívá na solidním sedmém místě a dvacet bodů na kontě mu dává klid do podzimního finiše. V posledních domácích zápasech zvládl nejprve souboj s naším posledním rivalem z Vysočiny (2:1) a v minulém kole dokázal, díky brance Kopřivy z poslední minuty, vyválčit bod se silnou Líšní, přestože hrál hodinu v oslabení. V dresu Prostějiova se Viktoriánům postaví i jejich nedávný dlouholetý spoluhráč Jakub Urbanec. Urbi se rychle prosadil do základní sestavy Hanáků a stal se nedílnou součástí týmu kouče Šmejkala. Vedení Viktorky neponechává nic náhodě a snaží se vytvořit hráčům i realizačnímu týmu co nejlepší předzápasové podmínky. Výprava vyrazila na Moravu už dnes, stan rozbila nedaleko Prostějova a v pátečním odpoledni ladila formu na utkání, které ji může přiblížit ke klidnějším vyhlídkám na zimní přestávku.

Zápas má na Stadionu Za místním nádražím výkop v sobotu, 06.11.2021 ve 14:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Švagr.

Fanoušky Viktorky, kteří cestují povzbudit náš tým přímo do hlediště, upozorňujeme na zpřísnění podmínek pro vstup na stadiony. Bližší informace najdete na webu soupeře.

logo logo
26. kolo, ChNL, ne 4. 5. 2025

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

MFK Chrudim

1:2
logo logo
27. kolo, ChNL, st 7. 5. 2025

FC Zbrojovka Brno

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

18:00
26. 4. 2025

Opava knockoutovala Viktorku třemi zásahy během deseti minut. Ze Slezska se vracíme s prázdnou

26. 4. 2025

Návrat do Slezska, v D. Benešově čeká na Viktorku duel s Opavou

20. 4. 2025

Mladíci Slavie si vyhodovali na Žižkově čtyři branky, premiérově se trefil Petržela

19. 4. 2025

První jarní derby je tu! Na Žižkov přijede béčko Slavie s exviktoriánem Podrazem