Viktorku čeká poslední venkovní duel. Tábor uvidí souboj osmigólových Tijaniho a Batioji

11. 5. 2022 | Wear

Druholigová karavana má před sebou poslední dvě zastávky, které mají tradičně stanoven jednotný výkop. Žižkovští se dnes, na nějaký čas naposledy, vydají ve F:NL na cestu na stadion soupeře, od 17:00 je na Kvapilově ulici v Táboře čeká souboj s devátým týmem tabulky.

Na Táborsko se Viktorce vesměs daří, v posledních letech byla úspěšná jak v mistrovských kláních, tak v přípravných zápasech. Ve F:NL jsme soupeři podlehli naposledy před třemi lety (1:2, Mashike), od té doby máme s MASem bilanci dvou výher a jedné remízy. Podzimní souboj na Seifertce skončil bez branek a Viktorka již tehdy táhla svoji nelichotivou sérii bez vítězství. Koho by tenkrát napadlo, že šňůra bude pokračovat i po půl roce, kdy se oba celky utkají v odvetě. Čekání na tříbodový zisk se mezitím protáhlo už na 24 zápasů. Zajímavostí duelu bude souboj kanonýrů, jak domácí Tijani, tak hostující Batioja, se k dnešnímu dni zastavili na osmi brankách. Pokud jde o známé tváře, najdeme na soupisce kouče Golubevse exviktoriána Luboše Tusjaka, který patří ke stálicím v táborské sestavě. Soupeř dohrává sezónu se střídavými výsledky, posledním dvěma prohrám (Varnsdorf, Chrudim) předcházely dvě výhry (Ústí, Prostějov) a remíza v Líšni.

Zda se svěřencům Zdeňka Koukala podaří na 25. pokus ochutnat chuť vítězství se můžete přesvědčit na vlastní oči dnes od 17:00 v Táboře. Duel 29. kola F:NL bude jako hlavní řídit sudí Karel Hanousek s asistenty Jakubem Šimáčkem a Michalem Novákem.

DĚTI MOJE, HRR NA NĚ!logo logo
přát., Letní příprava, so 2. 7. 2022

FK Jablonec

FK Viktoria Žižkov

1:2
logo logo
přát., Letní příprava, st 6. 7. 2022

FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov

11:00
8. 6. 2022

Zažil s Viktorkou slávu i pády, dvakrát ji pomohl udržet při životě. Teď Jiří Rýva klub svého srdce opouští

31. 5. 2022

Béčku Seifertka svědčí, s Třeboradicemi se poměří opět na hlavním stadionu

30. 5. 2022

Cíl pro sezónu 2022/2023 stanoven - návrat do druhé ligy

21. 5. 2022

Viktorka zvolila zkušenost, kvalitu a žižkovskou krev. Áčko povedou Václav Kotal s Michalem Šmardou