Jablonecká Střelnice bude svědkem derniéry, Viktorka se chce dobře naladit na baráž

7. 6. 2023 | Wear

Přesně deset měsíců uplynulo od prvního zápasu Viktory v současném ročníku ve třetí nejvyšší soutěži. Ve čtvrtek ji čeká utkání s pořadovým číslem 30 a všichni Žižkováci věří, že v ČFL bude historicky posledním duelem.

Náš barážový soupeř si své utkání závěrečného kola předehrál ve středu (Domažlice remizovaly na půdě pražské Admiry 1:1), družina trenéra Horňáka jej bude následovat o den později. Sportovní úsek Jablonce určil jako místo konání hlavní stadion a poslední zápas základní části tak bude mít důstojné kulisy. Myšlenky žižkovských fanoušků, ale i hráčů a trenérů, se, vcelku logicky, již upínají k blížícím se bitvám o postup do F:NL, ale to v žádném případě neznamená, že bychom na sever Čech jeli jen na výlet. Viktoriáni mají na dosah sedmdesátibodovou hranici a základní část letošní sezóny chtějí zakončit úspěšně. Domácím se závěr ročníku příliš nevyvedl, v posledních třech kolech vybojovali jediný bod a propadli se do spodní poloviny tabulky. V sobotním utkání v Mladé Boleslavi (1:1) nastoupil soupeř v sestavě :

Richter – Diviš, Vošahlík, Karban, Malý – Gaši (90.+2 Linhart), Kubín (35. Breda), Rozkovec, Kubát (90.+2 Werani) – Podzimek, Velich

Mladým hráčům předávají v týmu kouče Vomáčky zkušenosti zkušení matadoři Jan Vošahlík a exviktorián Jaroslav Diviš.

Utkání na jablonecké Střelnici má ve čtvrtek výkop v 17:30 a jako hlavní jej bude řídit sudí Hanousek. Na utkání bude pro fanoušky otevřena tribuna B a vstupné je zdarma.

Přijeďte Viktorku povzbudit!

DĚTI MOJE, HRR NA NĚ!
logo logo
1. kolo, ChNL, ne 21. 7. 2024

FK Varnsdorf

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

1:1
logo logo
2. kolo, ChNL, ne 28. 7. 2024

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

SK Líšeň 2019

10:15
13. 7. 2024

Viktorka zakončí moravské soustředění generálkou se Slováckem

10. 7. 2024

Drtiči z hor Viktorku nerozdrtili, ze zápasu hraného v tropických teplotách bereme zaslouženou výhru

10. 7. 2024

Na klubovém webu byl zahájen prodej permanentek na sezónu 2024/25

9. 7. 2024

Viktorka vyrazila na soustředění vlakem. Na Slovácku ji čekají čtyři tréninkové dny a dva zápasy