Viktorka se v úterý představí na nové umělce v Kobylicích. Soupeřem jí bude třetiligový Převýšov

4. 2. 2019   |   Martin Svoboda / foto FC Spartak Kobylice

Vložený přípravný zápas si Viktorka sjednala na krásné nové umělce v obci nedaleko Nového Bydžova v Královéhradeckém kraji. Další, v pořadí už sedmý, test zimní přípravy odehraje proti osmému celku ČFL SK Převýšov.

Trenér Miloš Sazima má k dispozici kompletní kádr, který podstoupí další zkoušku o konečnou nominaci pro zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. 

„Utkání s Převýšovem jsme do programu zařadili kvůli testování dalších posil. Po tomhle zápase by se mělo vědět, kdo s námi zůstane a doplní zbývající místa na jarní soupisce," líčí důvody narychlo domluveného přáteláku. 

Viktoriánům proti o úroveň níž hrajícímu soupeři velí povinnost vyhrát. V současné chvíli tým přechází v tréninku do herní fáze, takže kromě výsledku bude důležité vidět i progres v součinnosti jednotlivých řad. 

"Výhra je vždycky dobrá, proti celku z nižší soutěže se i očekává, ale není to v této chvíli to hlavní. Za stěžejní vidím plnění herních pokynů, dodržování úkolů po celých 90 minut. Když tohle mančaft zvládne, není důvod řešit výsledek, ten se dostaví sám," dodává lakonicky žižkovský kouč.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance