Žižkov má reprezentanta! Pozvánku do U17 Future dostal pilíř mladšího dorostu Plucha

8. 4. 2019   |   Redakce

Na Žižkov dorazila ze Strahova dobrá zpráva, do reprezentačního týmu U17 Future byl nominován Lukáš Plucha, útočník mladšího dorostu Viktorie. S výběrem trenéra Václava Kotala ho čekají dva přípravné zápasy v Belgii.

Lukáš Plucha patří k oporám mladšího dorostu Viktorie Žižkov, který trénuje jeho otec Tomáš. Jeho nominace do národního týmu U17 Future je vyznamenáním pro celou mládež červenobílého klubu.

„Výběry s přídomkem Future jsou koncipovány pro hráče, kteří nejsou tak fyzicky vyspělí, jako jejich vrstevníci, ale mají velké fotbalové předpoklady. Proto je i pro ně připravena mezinárodní konfrontace,“ vysvětluje šéf žižkovské mládeže Pavel Ondračka.

Český tým U17 Future se v Belgii utká se svými vrstevníky ve dvou zápasech. První je na programu v úterý a druhý ve čtvrtek.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance