Cenné vítězství. Devatenáctka na závěr zimního soustředění otočila zápas s Jabloncem

13. 2. 2018   |   Redakce

Pětidenní tréninkový kemp v Jizerských horách zakončil starší dorost Viktorie Žižkov přípravným zápasem s Jabloncem, v němž si připsal cennou výhru 4:1.

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „Pětidenní soustředění jsme zakončili vcelku dobrým výkonem proti Jablonci. Přiznávám, že jsem se trochu obával toho, jak utkání zvládneme. Přece jenom to byl pátý den a únava byla na klucích den před zápasem dost vidět. Nicméně kluci se s tím vyrovnali a předvedli dobrý výkon, hlavně ve druhém poločase, kdy jsme utkání rozhodli a vypracovali si dostatek dalších šancí, gólů mohlo být nakonec i víc. Soupeř byl velmi fotbalový, chtěl prostě hrát, dobře kombinoval a to se na kvalitě zápasu projevilo. Nám se také logicky lépe hraje do soupeře, který chce hrát dopředu. Jablonec se zaslouženě ujal vedení ve 20. minutě, až pak jsme začali být nebezpeční i my. Zpřesnili jsme kombinaci, více napadali rozehrávku a hlavně rychleji dostupovali hráče soupeře. Chvíli před přestávkou jsme vyrovnali a pak jsme byli až do konce zápasu o něco lepším týmem. Přišli šance, góly a domů do Prahy se nám pak jelo s pocitem dobře odvedené práce v zápase i na celém soustředění.“

Zimní příprava U19

Žižkov – Jablonec 4:1 (1:1)

Branky: Zeman, Krivosheev, Macháček, vlastní.

Žižkov: Konečný – Hrubý, Obermajer (84. Mucha), Machač, Kaisler – Studený (65. Kravčík), Macháček, Krivosheev – Lanc (60. Vohánka), Zeman (75. Tesař), Livora (84. Bohdan).

Fotogalerie

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov