Devatenáctka ve druhé zimní přípravě nestačila na Duklu

22. 1. 2018   |   Redakce

Druhý herní test v rámci zimní přípravy starší dorost Viktorie Žižkov nezvládl, na Střížkově podlehl vrstevníkům z Dukly 0:2, když za svým soupeřem celý zápas jasně výkonnostně zaostával.

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „Utkání se nám vůbec nepovedlo. Pokud chceme herně a výsledkově uspět, tak si takové obrovské množství ztrát míče špatnou první nebo druhou přihrávkou prostě nemůžeme dovolit. Zisk míče nás poté stojí hrozně moc sil, a když si k tomu přidám tradičně kvalitní kombinační výkon Dukly, výsledkem je to, že jsme hodně času běhali bez míče. Do útočné fáze se pak logicky zapojí málo odpočatých hráčů a zakončení akcí je nekvalitní. A v tomhle jsme se točili prakticky celý zápas. Takže jediným způsobem, jak zlepšit naši hru a dosáhnout úspěšného výsledku, je dobře naložit s míčem po jeho zisku. Máme tedy na čem pracovat.“

Příprava U19

Žižkov – Dukla 0:2 (0:1)

Žižkov: Dlabola – Hrubý, Obermajer, Machač, Kravčík (60. Kříž) – Olšovský (7. Vohánka), (75. Mucha), Macháček, Krivosheev – Chytra (60. Šimůnek), Zeman (65. Bohdan), Livora.

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov