Mladší dorosty byly při výjezdech úspěšné jen z poloviny

20. 3. 2018   |   Redakce

Oba týmy mladšího dorostu Viktorie Žižkov čekaly o víkendu zápasy na hřišti soupeře. Zatímco zápas v Plzni vyšel červenobílým na jedničku, v druhém případě přišla zbytečná ztráta s outsiderem.

16. kolo ČLD U17 A

Petřín Plzeň – Žižkov 0:4 (0:2)

Branky: 24. a 78. Kadlec, 37. Plucha z pen., 73. Suh. Rozhodčí: Duda – Ruda, Doksanský. Diváci: 30.

Žižkov: Slanina – Podrápský, Herian, Blažek, Velička – Gábor, Kadlec, Minárčin – Pivoňka (53. Horváth), Plucha (67. Poustecký), Janda (55. Suh).

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V prvním poločase z naší strany velmi dobrá hra, která měla tempo, agresivitu a fotbalovost. V druhém poločase tempo hry trochu opadlo, agresivita šla dolů a kvůli tomu se hra zpomalila a nebyla tak plynulá jako v poločase prvním. Celkově jsme podali dobrý kompaktní a koncentrovaný výkon.“

16. kolo ČDD U17 C

Sokol Třebeš – Viktoria Žižkov 3:2 (1:0)

Branky: 2. Kurečka, 41. Semerád, 80. Červinka – 53. Horváth z pen., 72. Janda. Rozhodčí: Ježek – Ležík, Janata. Diváků: 20.

Žižkov: Vávra – Langer (48. Janda), Herian, Blažek (41. Kadlec), Husenica – Šulista, Popovič (48. Velička), Horváth – Boček, Suh, Poustecký.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Prvních třicet minut bylo utkání vyrovnané, kdy domácí byli aktivní. Poté jsme již do konce utkání měli více ze hry a naše snaha narážela na obranný blok domácích, který nebylo jednoduché přehrát. Bohužel nás dnes o lepší výsledek připravily fatální individuální chyby. Přesto si myslím, že bychom i přes tato individuální zaváhání měli utkání s tímto soupeřem zvládnout lépe.“

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov