Online prodej vstupenek na domácí derniéru s Pardubicemi byl právě zahájen

9. 7. 2020   |   Wear

Už jen jedinkrát uvidí fanoušci Viktorku v letošní sezoně v domácím prostředí na stadionu na Seifertově ulici. A s ohledem na plánované stavební úpravy půjde i o poslední zápas v tomto roce. A bude to loučení se vší parádou, v posledním kole přijede pod žižkovský vysílač lídr F:NL, tým FK Pardubice.

       Na utkání smí klub opět prodávat vstupenky do každé druhé řady a pouze ob jednu sedačku. Online prodej byl zahájen dnes a ukončen bude v 15:00 v den zápasu. Vstupenky zakoupíte ZDE. Další odkaz najdete na klubovém webu v sekci "A-tým, zápasy". Zbylé vstupenky budou případně k dispozici na pokladně před zápasem. K dispozici bude opět hlavní krytá tribuna (severní) a montovaná tribuna za brankou (východní). Nadále platí opatření o oddělených sektorech, obě tribuny tak budou mít k dispozici vlastní vstup, občerstvení a toalety.

INFO PRO FANOUŠKY FK PARDUBICE : Pro příznivce hostujícího týmu bude otevřen sektor ZÁPAD, vstupenky si zakoupí na webu FK Pardubice.

Na utkání budou mít standardně zajištěn vstup i držitelé permanentek a čestných a VIP vstupenek.

V omezeném režimu neplatí akce volného vstupu pro osoby mladší 12ti let s doprovodem, každá osoba musí mít vlastní vstupenku.

Nadále platí přísná hygienická a zdravotní opatření. Při sledování zápasu dodržení rozestupů ob sedačku, na toaletách a u občerstvení dodržování hygienických pravidel, používání desinfekce.

Děkujeme vám, že tato nařízení a pravidla respektujete.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance