Po reprezentační pauze v Ústí nad Labem

12. 10. 2017   |   fkvz.cz

Viktorii čeká první utkání po reprezentační přestávce. Duel v Ústí nad Labem navíc bude premiérou trenéra Bohuslava Pilného na lavičce Žižkova.

Viktoria během reprezentační přestávce řešila otázku trenéra. Po třech ligových porážkách v řadě se na vlastní žádost rozhodl skončit trenér David Vavruška, kterého nahradil Bohuslav Pilný, někdejší kouč Nové Paky, Kolína či Hradce Králové, kde působil právě naposledy.

Čtyřiačtyřicetiletý trenér mužstvo poprvé vedl na tréninku 5. října a veškerá pozornost byla směřována právě k duelu 11. kola FNL, v němž se Viktoria netradičně v pátek představí na půdě Ústí nad Labem. 

Trenéra Bohuslava Pilného tak čeká premiéra na horké půdě týmu, který je pouhé tři body nad sestupovým pásmem. Arma, jak se celku ze severu Čech přezdívá, je na třinácté pozici se ziskem osmi bodů. Viktoria je hned nad ní, když získala o dva body více.

Ústí se v poslední době nedaří, na výhru ve FNL čeká téměř dva měsíce a pět zápasů. Naposledy se Arma radovala v srpnu proti Znojmu, které doma rozstřílela vysoko 4:0. Od té doby však v lize uhrála jen remízu, navíc prohrála i v pohárovém utkání se Slováckem.

V minulé sezoně ve vzájemných duelech platilo, že kdo hrál doma, vyhrál. Na podzim Viktoria porazila Ústí 2:0 a na jaře se naopak radoval soupeř, tentokrát po výsledku 3:1.

Oficiality

Datum a čas: pátek 13.10.2017, 18:00
Stadion: Městský stadion, Ústí nad Labem
Rozhodčí: Ondřej Berka – Jaroslav Kubr, Jaroslav Poživil

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha