Třetí výhra s čistým kontem v řadě. Sedmnáctka na půdě poslední Chrudimi nezaváhala

26. 10. 2016 | Redakce

Mladší dorost Viktorie Žižkov se veze na vítězné vlně. V Chrudimi si připsal třetí výhru bez obdrženého gólu za sebou a po deseti kolech je na pátém místě tabulky.

V zápase proti poslednímu týmu se dá jen ztratit, takže sedmnáctku Viktorie Žižkov nečekalo na hřišti Chrudimi nic lehkého. A průběh prvního poločasu tomu odpovídal, favorit se nemohl dostat do tempa. Na hřišti s atletickou drahou znamenal každý aut dlouhé zdržení, takže toho k vidění moc nebylo.

„Vytvořili jsme si málo příležitostí,“ vadilo trenérovi Radku Bejblovi.

Naštěstí úvod do druhé půle vyšel jeho svěřencům parádně. Po pěkné kombinační akci, do které se zapojilo hned několik hráčů v červenobílých dresech, se střelecky prosadil výborně hrající Martin Bejbl – a gól hosty uklidnil. Dá se říct, že od té chvíle měli dění na hřišti pod kontrolou a své těsné vedení mohli několikrát navýšit.

„Gólem jsme domácí otevřeli a hra se nám pak už dařila víc, bohužel jsme další příležitosti neproměnili. Pozitivem ale bylo, že čtyři kluci, kteří přišli z lavičky, tempo zápasu udrželi, ba ho ještě zvýšili,“ dodal trenér Bejbl.

Příští zápas odehraje Viktoria Žižkov U17 v pátek 28. října na hlavním hřišti na Seifertově ulici proti devátému Písku (11:00).

11. kolo ČLD U17 skupina B

MFK Chrudim – Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)

Branka: 41. Bejbl. ŽK: nikdo. Diváků: 50.

Žižkov: Konečný – Kaisler, Sommer, Pařízek, Machač (70. L. Pillmann) – Livora, Studený, Bejbl – Kotlín (56. Chytra), Šimůnek (70. Vostárek), Lanc (56. Špaňhel).

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek