V neděli důležitý zápas ve Varnsdorfu

24. 11. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria zakončí podzimní část Fortuna národní ligy utkáním ve Varnsdorfu, které bude velmi důležité. Zápas se odehraje v neděli ve 13:30 hodin na hřišti severočeského celku.

Poslední tři zápasy, ani jeden vstřelený gól a tři porážky. Taková je bilance Viktorky, která postupně padla s Třincem, Táborskem a naposledy s Vlašimí. Mužstvo trenéra Pilného se i kvůli těmto zápasům namočilo do záchranářských bojů, neboť se nachází na dvanácté pozici s náskokem pouhých čtyř bodů před první sestupovou pozicí.

Podobně je na tom i Varnsdorf, s nímž se Viktoria v neděli střetne. Severočeský celek byl dlouhou dobu poslední, ovšem v posledních týdnech zabral a vystoupal z šestnácté pozice na třináctou. Kdo tedy uspěje ve vzájemném nedělním utkání, bude mít o něco klidnější zimní přípravu.

Pokud bychom se podívali na bilanci v posledních pěti zápasech, Varnsdorf patří s třemi výhrami, jednou porážkou a jednou remízou k mužstvům s nejlepší formou.

Tým vedený trenérem Zdenkem Frťalou porazil Frýdek-Místek, Znojmo a Táborsko a body sebral také Opavě, která byla v utkání jasným favoritem.

Jelikož nadcházející 16. kolo je jarní předehrávkou, oba týmy už se v této sezoně jednou potkaly. Na Žižkově se zrodila bezbranková remíza a o něco blíže vítězství byla Viktoria. V minulé sezoně nabídlo utkání ve Varnsdorfu bezbrankovou remízu, jarní odvetu pak vyhrála Viktoria díky jedinému gólu Jelínka.

Oficiality

Datum a čas: neděle 26. listopadu, 13:30
Stadion: Městský stadion Varnsdorf
Rozhodčí: Jiří Houdek – Miloš Vitner, Jiří Pečenka

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha