V neděli přivítáme neoblíbenou Vlašim

17. 11. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria se v neděli naposledy v podzimní části představí na domácí půdě, alespoň co se Fortuna národní ligy týká. V tradičním čase 10:15 přivítá Vlašim.

Viktoria v posledních dvou zápasech prohrála. Třinci podlehla těsně 0:1 a před čtrnácti dny doma Táborsku 0:2. V reprezentační přestávce si navíc tým trenéra Pilného přichystal přípravný duel s Českými Budějovicemi, kterým podlehl 1:3.

Mužstvo nyní čeká utkání proti Vlašimi, na kterou nemá nejlepší vzpomínky. V posledních třech vzájemných duelech s ní totiž vždy prohrálo – dvakrát v minulé sezoně FNL a potřetí pak v rámci letní přípravy. Každá série však jednou končí a hráči budou chtít tuto sérii utnout.

Vlašim patřila v minulé sezoně k černým koňům soutěže a podobně začala i letos, nicméně v posledních zápasech se jí příliš nedaří. Naposledy totiž podlehla Třinci 2:3 a ještě před tím po stejném výsledku také Znojmu. Středočeši se tak své poslední výhry dočkali na začátku října, kdy doma porazili Ústí nad Labem 2:1.

Pokud se podíváme na tabulku, dojde ke střetnutí sousedů v tabulce. Zatímco Vlašim je na jedenácté pozici se sedmnácti body, Viktoria má o bod méně a je o jednu pozici za svým nedělním soupeřem. 

Oficiality

Datum a čas: neděle 19. listopadu, 10:15
Stadion: Seifertova, Praha 3
Rozhodčí: Zbyněk Proske – Michal Novák, Lukáš Lakomý


Pro Viktorii nebude tento zápas úplně tím posledním na domácí půdě v roce 2017. V sobotu 2. prosince se od 13:00 utká s účastníkem Evropské ligy FC Astana, a sice v přátelském utkání. Zápas se odehraje na hlavním stadionu v Seifertově ulici.

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha