Ve 14:00 startuje online prodej na Prostějov, na zápas poprvé i držitelé volných a VIP vstupenek

19. 6. 2020   |   Wear

Už jen tři možnosti zafandit Viktorce v domácím prostředí nabízí fanouškům základní část F:NL. Tu první budou mít ve čtvrtek, 25. června, v 18:00, kdy přivítáme Prostějov.

     Na utkání budeme moci opět lehce navýšit kapacitu obou tribun, online prodej bude zahájen dnes ve 14:00 a ukončen bude ve 12:00 v den zápasu.. Vstupenky zakoupíte ZDE. Další odkaz najdete na klubovém webu v sekci "A-tým, zápasy". K dispozici bude opět hlavní krytá tribuna (severní) a montovaná tribuna za brankou (východní). Nadále platí opatření o oddělených sektorech, obě tribuny tak budou mít k dispozici vlastní vstup, občerstvení a toalety. 

Na utkání budou mít standardně zajištěn vstup i držitelé permanentek a nově i čestných a VIP vstupenek. 

V omezeném režimu neplatí akce volného vstupu pro osoby mladší 12ti let s doprovodem, každá osoba musí mít vlastní vstupenku.

Nadále platí přísná hygienická a zdravotní pravidla. Při sledování zápasu dodržení rozestupů ob sedačku, při pohybu po stadionu nošení roušek, stejně tak na tribunách při nedodržení rozestupu alespoň 1.5 metru. Na toaletách a u občerstvení dodržovat hygienická pravidla, používat desinfekci.

Děkujeme vám, že tato nařízení a pravidla respektujete.

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov