Viktorka padla s ligistou nejtěsnějším rozdílem. Kouč Oulehla však může být v premiéře s výkonem svých svěřenců spokojený.

8. 1. 2021 | Wear

Po déle než měsíci vyběhli fotbalisté Viktorky k dalšímu zápasu. V tom jim byly soupeřem ligové Teplice, pro které bylo utkání generálkou na start nejvyšší soutěže.

příp., Zimní příprava, pá 8. 1. 2021, 18:00
logo

FK Teplice

FK Viktoria Žižkov

1:0 (0:0)
logo

Gól : 69. Žitný

ŽK : Gabriel (TEP)

Rozhodčí : Nedvěd - Rouček, Braum

Hráno nez diváků.

FK Teplice:

Grigar (65. Čtvrtečka) - Gabriel, Mazuch (81. Korselt), Droehnle (81. Kodad) - Černý, Kučera, Mareček, Radosta (88. Hural), Žitný (88. Vachoušek) - Vukadinovič (65. Hyčka), Řezníček (65. Macej)

FK Viktoria Žižkov:

Hrubeš (46. Soukup) - Řezáč (46. Urbanec), Žežulka, Pudil, Muleme (46. Tusjak) - Súkenník (46. Petrlák) - Diviš (46. Zeman), Batioja (C), Richter (20. Skopec), Auer (46. Bezdička) - Pázler (46. Mashike)

Reportáž

      Na těžkém, ale s ohledem na roční dobu velmi dobře připraveném terénu se hrála v úvodu vyrovnaná partie. Viktoriáni se postupně propracovali k několika rohům, ale Grigara k vážnějšímu zákroku nepřinutili. Domácí byli přeci jen nebezpečnější, ale Hrubeš si letošní premiéru také nehodlal nechat zkazit. S jedinou výraznější šancí Severočechů si zkušeně poradil a když následně Žitný nasměroval svoji hlavičku mimo tyče, odcházelo se do kabin za bezgólového stavu. Druhá půle začala žlutým faulem na Bezdičku a pak si vzal znovu slovo Žitný. Ovšem ani střídající Soukup si nehodlal nechat pokazit začátek roku a domácího záložníka bravurně vychytal. Následně se do šance tlačil na druhé straně mladý Zeman, ale Droehnle na poslední chvíli srazil na roh. 69. minuta přinesla jediný gól zápasu. Žitný tentokrát zachoval ve vápně ledový klid, uvolnil se a ve své třetí šanci už nezaváhal. Žižkovští sice zůstali pár minut jako opaření, ale rozhodně nehodlali složit zbraně. A v závěru byli málem odměněni. V 87. minutě rozehrál pohotově Soukup na Bezdičku, ten pláchnul po levé straně, před vápnem si přehodil na pravačku a Teplice zachránila od vyrovnání jen levá tyč! A to nebylo ještě všechno. V posledních vteřinách zápasu měli gól na kopačkách i Urbanec s Mashikem, ale své pokusy do sítě Němečka nepropasovali.

logo logo
26. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 30. 5. 2021

FK Viktoria Žižkov

FC MAS Táborsko

2:0
30. 5. 2021

Viktorka ozdobila standing ovation pro Pudila výhrou a potvrdila čtvré místo.

27. 5. 2021

Goodbye, Mr. Pudil ... Zápas proti Táborsku uzavře jednu velkou kapitolu.

22. 5. 2021

Takhle se reprezentuje Žižkov! Tým, navzdory osudu, zvládl zápas v Chrudimi skvěle.

22. 5. 2021

Na jaře naposledy ven, Viktorku dnes přivítá Chrudim