S mladým Myškou v brance bere Viktorka s Táborskem bod

21. 11. 2021 | Wear

Fotbalový bůh to Viktorce na podzim rozhodně neulehčuje. Ke zraněnému Soukupovi přibyl v týdnu nachlazený Švenger a do branky proti Jihočechům tak musel sedmnáctiletý Myška. Stejně, jako obrana před ním, zvládl zápas bez problémů, ovšem bíločervené tlačí v současnosti bota v ofenzivě.

15. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 21. 11. 2021, 10:15
logo

FK Viktoria Žižkov

FC MAS Táborsko

0:0
logo

Bez branek, ŽK: Boula - Sakala, Rozhodčí: Ginzel – Novák, Vyhnanovský, Diváci: 521

FK Viktoria Žižkov:

Myška - Řezáč, Sakala, Gabriel, Muleme - Súkenník, Žežulka, Batioja (86. Sixta), Nabiyev (78. Koželuh) - Petrlák (74. Diamé), Zeman

FC MAS Táborsko:

Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Plachý, Icha, Havrda (74. Miranda), Boula – Tijani (64. Čapek), Provazník (84. Matoušek)

Reportáž

Do první šance zápasu se řítil Tijany, ale Sakala mu zakončit nedovolil. Viktorka odpověděla ve 24. minutě kdy se do vápna protlačil Zeman, ovšem ani obrana hostí jeho přihrávku před bránu nepustila. Po půl hodině vrátil Řezáčův roh před Pecháčka hlavou Sakala, ale táborská defenziva znovu odvrátila. Ve 37. minutě spálil loženklu Plachý, který tváří v tvář Myškovi mířil mimo. Hned z protiútoku si připravil svoji jedinou šanci poločasu i Žižkov, ale Nabiyevovy nůžky střihly těsně vedle. I do druhé půle vstoupila Viktorka aktivně a po dvou rozích Řezáče bylo před Pecháčkem pořádně horko. Hosté o sobě po přestávce nedávali dlouho vědět, až v 67. minutě vyzval exviktorián Tusjak ke střele Almeidu, ale Myška zasahovat nemusel. Viktoriáni dřeli, fanoušci v hledišti kvitovali zvýšenou agresivitu a důraz, šance ovšem nepřicházely. Poslední slovo v zápase si tak vzal MAS, ale pokusy Bouly a Matouška mířily nad břevno Myškovy svatyně. Viktorka tak podruhé za sebou udržela doma čisté konto, ale směrem dopředu zůstává bezzubá.

logo logo
přát., Letní příprava, so 2. 7. 2022

FK Jablonec

FK Viktoria Žižkov

1:2
logo logo
přát., Letní příprava, st 6. 7. 2022

FK Varnsdorf

FK Viktoria Žižkov

11:00
8. 6. 2022

Zažil s Viktorkou slávu i pády, dvakrát ji pomohl udržet při životě. Teď Jiří Rýva klub svého srdce opouští

31. 5. 2022

Béčku Seifertka svědčí, s Třeboradicemi se poměří opět na hlavním stadionu

30. 5. 2022

Cíl pro sezónu 2022/2023 stanoven - návrat do druhé ligy

21. 5. 2022

Viktorka zvolila zkušenost, kvalitu a žižkovskou krev. Áčko povedou Václav Kotal s Michalem Šmardou