S mladým Myškou v brance bere Viktorka s Táborskem bod

21. 11. 2021 | Wear

Fotbalový bůh to Viktorce na podzim rozhodně neulehčuje. Ke zraněnému Soukupovi přibyl v týdnu nachlazený Švenger a do branky proti Jihočechům tak musel sedmnáctiletý Myška. Stejně, jako obrana před ním, zvládl zápas bez problémů, ovšem bíločervené tlačí v současnosti bota v ofenzivě.

15. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 21. 11. 2021, 10:15
logo

FK Viktoria Žižkov

FC MAS Táborsko

0:0
logo

ŽK : Boula - Sakala

Rozhodčí : Ginzel – Novák, Vyhnanovský

Diváci : 521

FK Viktoria Žižkov:

Myška - Řezáč, Sakala, Gabriel, Muleme - Súkenník, Žežulka, Batioja (86. Sixta), Nabiyev (78. Koželuh) - Petrlák (74. Diamé), Zeman

FC MAS Táborsko:

Pecháček – Almeida, Navrátil, Holiš, Tusjak – Plachý, Icha, Havrda (74. Miranda), Boula – Tijani (64. Čapek), Provazník (84. Matoušek)

Reportáž

Do první šance zápasu se řítil Tijany, ale Sakala mu zakončit nedovolil. Viktorka odpověděla ve 24. minutě kdy se do vápna protlačil Zeman, ovšem ani obrana hostí jeho přihrávku před bránu nepustila. Po půl hodině vrátil Řezáčův roh před Pecháčka hlavou Sakala, ale táborská defenziva znovu odvrátila. Ve 37. minutě spálil loženklu Plachý, který tváří v tvář Myškovi mířil mimo. Hned z protiútoku si připravil svoji jedinou šanci poločasu i Žižkov, ale Nabiyevovy nůžky střihly těsně vedle. I do druhé půle vstoupila Viktorka aktivně a po dvou rozích Řezáče bylo před Pecháčkem pořádně horko. Hosté o sobě po přestávce nedávali dlouho vědět, až v 67. minutě vyzval exviktorián Tusjak ke střele Almeidu, ale Myška zasahovat nemusel. Viktoriáni dřeli, fanoušci v hledišti kvitovali zvýšenou agresivitu a důraz, šance ovšem nepřicházely. Poslední slovo v zápase si tak vzal MAS, ale pokusy Bouly a Matouška mířily nad břevno Myškovy svatyně. Viktorka tak podruhé za sebou udržela doma čisté konto, ale směrem dopředu zůstává bezzubá.

logo logo
přát., Zimní příprava, st 26. 1. 2022

FC Vratimov

FK Viktoria Žižkov

1:4
logo logo
přát., Zimní příprava, so 29. 1. 2022

FK Viktoria Žižkov

FK Baník Sokolov

14:00
14. 1. 2022

V sobotu druhý přípravný match. Viktorku vyzvou v Turnově třetiligové Přepeře

8. 1. 2022

První zápasový zimní test přinesl Viktorce remízu

6. 1. 2022

Viktorka zahájila zimní přípravu, čeká jí i sedm zápasů

16. 12. 2021

Dnes poslední šance pro vánoční nákup ve fanshopu na stadionu