Viktorka pohrdala šancemi, v Ústí se musela spokojit s bodem

20. 3. 2022 | <I>jméno neznámé</I>

Jestli měli Viktoriáni z třech jarních zápasů někde nejblíže k výhře, tak to bylo jednoznačně na severu Čech. Tým kouče Pulpita odehrál velmi solidní partii a domácí za celý zápas nepustil do žádné větší příležitosti. Sám si vypracoval několik vyložených, které však nedokázal využít a na Žižkov si tak odvezl jen bod za bezbrankovou remízu.

19. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 19. 3. 2022, 18:00
logo

FK Ústí nad Labem

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

0:0
logo

ŽK : Ogiomade - Soungole

Rozhodčí : Proske - Kotík, Mikeska

Diváci : 805
FK Ústí nad Labem:

Plachý – Tymošenko (83. Čítek), Brak, Kabancov – Švanda, Gedeon (46. Černý), Čičovský (60. Gonzalez), Miskovič, Havrda (60. Kurka) – Jiránek (46. Emmer), Ogiomade

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Halouska – Bazal, Sakala, Gabriel, Jančura (46. Březina) – Soungole,

Kopičár – Osmančík (71. Bouguetouta), Sixta (62. Reteno), Novák (71. Nabijev) – VandasReportáž

Začneme netradičně u domácích, neboť výčet zajímavých situací je stručný. Defenziva Viktorky pracovala bezchybně, Pavel Halouska se do hry zapojoval povětšinou při rozehrávkách, občas se protáhl, když ze vzduchu bezpečně stáhl některý z mála centrů. Jedinou střelu na branku povolili naši obránci Armě až deset minut před koncem, ale pokus střídajícího Gonzálese si Halouska pohlídal. Jinak bylo sobotní utkání o jediné otázce - promění Viktorka některou ze svých šancí? V první půli se urodily dvě a obě mají přívlastek stoprocentní. Už v sedmé minutě kopl do vrtule Osmančík, oba stopery nechal za zády a řítil se sám na Plachého. Ten proti jeho přízemní střele vytáhl házenkářský rozklek a pasoval se do role ústeckého spasitele. Druhá jeho hvězdná chvíle přišla v nastavení úvodního dějství. Do ideálního centru z pravé strany se pověsil Vandas, ale Plachý jeho hlavičku bravurně vyškrábl nad břevno. Po přestávce vyběhl na hřiště za lehce zraněného Jančuru Březina, ale obrázek hry se nezměnil. Viktoriáni byli dál hladovějším a aktivnějším týmem, ovšem branka Army byla snad zakletá. Poslední šanci z kategorie vyložených měl v 75. minutě na noze Nabiyev, ale ani kanonýr jeho kvalit tentokrát střelecké trápení nezlomil. Ze zápasu, ve kterém měla brát Viktorka tři body, tak vyrýžovala na severu Čech jen jediný. Rozmnožit ho bude moci za dva týdny ve Vyškově.

logo logo
přát., Příprava, pá 17. 11. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

FK Dukla Praha

1:2
logo logo
přát., Příprava, so 20. 1. 2024

Bohemians Praha 1905

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

10:30
10. 11. 2023

Viktorka zakončila nepovedený podzim prohrou v Příbrami

9. 11. 2023

Viktorka chce v Příbrami zakončit podzim kvalitním výkonem a bodovat

5. 11. 2023

V žižkovském dopoledni zahřály fanoušky jen klobásy a jitrnice, Viktorka podzimní derniéru výsledkově nezvládla

3. 11. 2023

Domácí podzim uzavře na Seifertce duel s Jihlavou, snídat se budou jitrnice a jelita