To je Žižkov! Viktorka uzavřela nepovedený ročník zaslouženou výhrou nad Líšní

14. 5. 2022 | Wear

Tak jsme se nakonec dočkali! Vítězná otočka, tři góly v síti hostí, pozápasová radost z výhry, společná děkovačka s fanoušky. Viktorka si nechala své třetí letošní vítězství až na poslední kolo a v rozlučce s F:NL dala svým fans vzpomenout, jak chutná oslava po vítězném zápase.

30. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 14. 5. 2022, 17:30
logo

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

SK Líšeň 2019

3:1 (0:0)
logo

Branky: 48. Bazal, 58. Voltr, 61. Novák - 47. Ulbrich, Rozhodčí: Proske - Kotík, Dobrovolný, ŽK: Voltr - Toutou, Diváci: 653

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:

Myška - Kopičár, Aggoun, Gabriel, Muleme (90. Jančura) - Súkenník, Sixta (76. Žežulka) - Bazal (90. Richter), Novák, Osmančík (62. Batioja) - Voltr (76. Vandas)


SK Líšeň 2019:

Veselý – Pašek, M. Jeřábek, O. Ševčík, Lutonský – Otrísal – Ulbrich, Málek, Matocha, Šumbera (65. Černín) – Zikl (46. Toutou Mpondo)

Reportáž

To vám bylo po dlouhé době zase povedené fotbalové odpoledne! Kvalitní výkon domácích fotbalistů, vítězství, potlesk z hlediště, společná děkovačka. Viktoriáni se v posledním kole rozpomenuli, jak bavit publikum a užít si zápas a odnesla to po baráži toužící Líšeň. Že na Seifertku přijel soupeř prahnoucí po dvojzápase s ligovým týmem by neinformovaný divák poznal jen v úvodu druhého poločasu. Do něho vlétli hosté jako uragán, po dvou minutách šli do vedení a i když Viktorka stihla Bazalem rychle odpovědět, ještě dalších deset minut Brňané dominovali. Pak si však taktovku a dohled nad zápasem vzali zpět domácí a navázali na výkon z prvního poločasu, který se odehrával v jejich režii. A navíc přidali góly. Na důležité vyrovnání, o které se postaralo duo Voltr & Bazal, navázali bíločervení dvěma parádními akcemi po hodině hry a na vítěznou tečku bylo zaděláno. V 59. minutě si naši zkušení playeři vyměnili role, Bazal poslal do vápna vymazlený centr, Voltr se ve výběru místa nemýlil, udeřil hlavou a obrat ve skóre byl na světě. A také premiérová trefa Volťáka po návratu na Žižkov. A než se šokovaní hosté stihli probrat, přišel další úder. Na konci rychlé akce byl tentokrát Novák a Seifertka bouřila nadšením. Stav už se do konce zápasu nezměnil, i když k tomu byly příležitosti na obou stranách a zvláště mladý Myška se musel v brance hodně otáčet, ale Viktoriáni už si vítězství nenechali vzít. S druhou ligou se tak Žižkov rozloučil vítězně a kvalitní výkon nechť je příslibem, že by v ní nemusel chybět dlouho.

logo logo
10. kolo, F:NL, so 23. 9. 2023

MFK Chrudim

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

2:2
logo logo
11. kolo, F:NL, ne 1. 10. 2023

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

AC Sparta Praha B

10:15
22. 9. 2023

Desáté kolo přinese souboj desetibodových. Viktorka cestuje do Chrudimi

22. 9. 2023

Po devíti kolech na čele tipovačky čtyři soutěžící

20. 9. 2023

Pohárové utkání s Hanáky odehrajeme na začátku říjnové reprezentační pauzy

18. 9. 2023

Svou misi na Žižkově zvládl úspěšně, teď se Václav Kotal vrací pomoci svému Hradci