Viktorka nadále stoprocentní, proti Teplicím padaly góly až po půli

28. 8. 2022 | Wear

Tři zápasy, tři výhry. Viktorka si v domácím prostředím poradila se záložním týmem Teplic a jako jediná dosud ve třetiligové skupině B neklopýtla.

ČFL, ČFL, ne 28. 8. 2022, 10:15
logo

FK Viktoria Žižkov

FK Teplice "B"

2:1 (0:0)
logo

Branky: Bazal, Řezáč - Tsykalo, ŽK: Prošek - Tsykalo, Němeček, Ljevakovič, Hora, Jamrich (mim. hřiště), Rozhodčí: Vít – Vitvar, Stieber, Diváci: 600.

FK Viktoria Žižkov:

Švenger – Řezáč, Tregler, Klusák - Prošek (78. Buneš), Súkenník (90. Březina), Sixta (78. Žežulka), Muleme - Bazal (62. Voltr), Batioja, Hönig (62. Štrombach)

FK Teplice "B":

Němeček – Hora, Ljevakovič (82. Hadinec), Křišťan (70. Lukáš), Vachoušek, Tsykalo, Elmaghrabi, Čerepkai (46. Beránek), Procházka (70. Jamrich), Bulmaga (58. Gornicky), Švanda

Reportáž

Lehké rozpaky z předchozího souboje s hradeckými mladíky vystřídala v neděli dopoledne atraktivní útočná podívaná. Tedy alespoň pokud jde o první dějství. Viktorka sevřela teplické mladíky poskládané okolo zkušeného Ljevakoviče od prvních minut do kleští, které chvílemi připomínaly klasický hokejový zámek. Mušku však měli bíločervení vychýlenou. Prošek, Sixta i Tregler své pokusy mezi tři tyče nevměstnali, nadějnou ránu Bazala srazili obránci na roh. Těch zahrávali Viktoriáni požehnaně, ale žádné větší nebezpečí jsme pro Němečka a jeho svatyni z této standardky neznamenali. Nejblíže brance jsme byli v samém závěru poločasu, ale míč poskakující skrze malé vápno nedokázal nikdo z domácích zkrotit. Co se nepovedlo před přestávkou, přišlo krátce po ní. Prošek našel na penaltě volného Bazala, zkušený mazák nic neuspěchal a s přehledem poslal Viktorku placírkou do vedení. Gól žižkovské bojovníky uklidnil, ale chvílemi to vypadalo, že až příliš a Teplice se začaly osmělovat mnohem více, než za předchozí hodinu. Po nepříliš záživném úseku hry tak přinesla pojistku až 81. minuta, ve které domácí rozebrali žlutomodrou obranu a Řezáč uklízel míč do prázdné branky. V závěru zdramatizoval zápas svou trefou ještě Tsykalo, ale Viktorka si své třetí vítězství již vzít nenechala. V tabulce nám patří druhá příčka o bod za vedoucím Ústím, k dobru však máme odložené utkání v Benešově.

logo logo
29. kolo, ČFL, ne 4. 6. 2023

SK Zápy

FK Viktoria Žižkov

0:0
logo logo
30. kolo, ČFL, čt 8. 6. 2023

FK Jablonec "B"

FK Viktoria Žižkov

17:30
3. 6. 2023

Časy barážových duelů dojednány. V Domažlicích odpoledne, na Žižkově v tradičních 10:15

1. 6. 2023

Třetí pokus o dobití Teletník arény, Viktorka cestuje v neděli do Záp

29. 5. 2023

POZOR, změna výkopu nedělního utkání, do Záp pojedeme o dvě hodiny dříve

27. 5. 2023

Výhru č. 21 trefil v Živanicích Prošek