Devátou výhru v řadě trefil svým premiérovým gólem Tregler

26. 3. 2023 | Wear

Premiéra Simona Slaniny v mistrovském zápase, první branka Jaroslava Treglera v žižkovském dresu, čtrnáctý gól Radka Voltra. To vše přinesl dnešní duel v Teplicích, kde Viktorka vybojovala deváté vítězství v řadě.

19. kolo, ČFL, ne 26. 3. 2023, 11:00
logo

FK Teplice "B"

FK Viktoria Žižkov

2:3 (2:2)
logo

Branky : 17. Procházka, 31. Fila - 11. Voltr, 45. Vondrášek (vlastní), 55. Tregler

ŽK :Beránek - Žežulka, Bazal

Rozhodčí : Řeháček - Bohata, Pekař

Diváci : 200

FK Teplice "B":

Němeček - Hora, Emmer, Procházka (70. Gornický), Vondrášek (63. Hadinec), Beránek, Jamrich, Lukáš, Yasser, Korselt, Fila (63. Vachoušek)

FK Viktoria Žižkov:

Slanina - Žežulka, Súkenník, Klusák - Bazal (90+1. Rudavskyi), Batioja (90+1. Sow), Tregler, Muleme, Jirásek (73. Hönig), Prošek (84. Štrombach) - Voltr (73. Petráň)

Reportáž

Nerodilo se však rozhodně lehce. Už v 11. minutě sice zužitkoval Voltr výborné napadání svých parťáků a nájezd na Němečka přetavil ve svou čtrnáctou sezónní trefu, ale z vedení jsme se neradovali dlouho. Ve 13. minutě ještě stihl premiant Slanina uhasit nebezpečí včasným vyběhnutím, ovšem o čtyři minuty později už neměl proti tečované střele Procházky šanci. Viktorka si chtěla vzít co nejdříve vedení zpět, ale Proškovu gólovou hlavičku vytáhl skvěle Němeček. Ve 26. minutě mířil nad Bazal a když se mezi tyče nevešel ani pokus Jiráska, přišel trest. Obrana bíločervených po rohu příliš dlouho váhala s odkopnutím míče a Fila poslal nekompromisně Teplice do vedení. Ještě hůř mohlo být tři minuty před přestávkou, ale Slanina vytáhl proti Yasserovi parádní zákrok. O to, že do kabin půjdeme přeci jen veseleji, se nechtěně postaral ve 45. minutě nejzkušenější domácí player Vondrášek, který chtěl Bazalův centr ztlumit na prsou pro Němečka, ale k překvapení všech zapadl míč do sítě bezmocného gólmana. Rozhodnutí přinesla 55. minuta. Bazal nacentroval, Proškovu dělovku Němeček pouze vyrazil a Tregler už měl cestu ke své první trefě v žižkovském dresu snadnou. Domácí ve zbytku zapasu zahrozili už pouze jednou, ale Slanina si svoji premiéru pokazit nenechal. Viktorka měla několik příležitostí k navýšení skóre, ale Voltrovi zkazil radost Němeček a střídající Štrombach s Petráněm své pokusy do branky nevtěsnali. Po gólu volala i rána Mulemeho, ale i s tou si Němeček, byť nadvakrát, poradil. Viktoriáni se přesto mohli po závěrečném hvizdu sudího Řeháčka radovat z vítězství a v jarní části zůstávají nadále stoprocentní.logo logo
29. kolo, ČFL, ne 4. 6. 2023

SK Zápy

FK Viktoria Žižkov

0:0
logo logo
30. kolo, ČFL, čt 8. 6. 2023

FK Jablonec "B"

FK Viktoria Žižkov

17:30
3. 6. 2023

Časy barážových duelů dojednány. V Domažlicích odpoledne, na Žižkově v tradičních 10:15

1. 6. 2023

Třetí pokus o dobití Teletník arény, Viktorka cestuje v neděli do Záp

29. 5. 2023

POZOR, změna výkopu nedělního utkání, do Záp pojedeme o dvě hodiny dříve

27. 5. 2023

Výhru č. 21 trefil v Živanicích Prošek