28. 1. 2017 | FB

Viktoria má za sebou již sedmý přípravný zápas – v něm remizovala na umělé trávě v Berouně s prvoligovou Duklou Praha 1:1. Jediný gól Viktorie vstřelil po centru Engelmanna Pavel Čapek.

přát., Zimní příprava, so 28. 1. 2017, 11:00

FK Dukla Praha

1:1 (1:0)

Branky: 56. Bezpalec – 39. Čapek (Engelmann).

FK Dukla Praha:
Hruška – Miloševič, Šimůnek, Smejkal (46. Hanousek), Podaný – Bezpalec, Tetour, Bilovský (60. Mustedanagič) – Olayinka, Edmond, Brandner (71. Preisler).
1. pol.: Hrubeš – Hašek, Švejdík, Egert, Pardubský – Engelmann, Krystan, Čapek, Urbanec – Sixta – Dočekal.
2. pol.: Soukup – Šandera, Pimpara, Opluštil, Hurka – Jelínek, Pavlata, Sixta, Mareš – Eliáš – Surmaj.

V úvodním poločase držela balon více na kopačkách Viktoria, hrálo se především ve středu pole a oba týmy si vypracovaly pouze po jedné šanci. Zatímco však Dukla při své příležitosti mířila nad Hrubešovu branku, Viktoria byla úspěšná.

Po faulu na pravé straně hřiště zahrával v 39. minutě standardní situaci Engelmann, balon si ve vápně našel Pavel Čapek a hlavou překonal brankáře Dukly.

Viktoria poslala do druhého poločasu odlišnou jedenáctku, na hřišti zůstal jen Sixta, a prvoligová Dukla výrazně přidala. Několikrát tak musel zasahovat Soukup, na hlavičkový pokus Michala Bezpalce z 56. minuty však už nestačil. Jeho pokus z přední tyče totiž přesně zapadl ke vzdálenější tyčce.

V dalším průběhu utkání už žádný gól nepadl, a tak Viktoria remizovala s Duklou Praha 1:1.

3:1

10:30
23. 4. 2024

Vzácná návštěva. Pozvání na Viktorku přijaly děti z žižkovské Mateřské školky Vozová 5

21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek