O porážce s Vlašimí rozhodl gól v závěru

19. 11. 2017 | fkvz.cz

Viktoria nestačila v 15. kole Fortuna národní ligy na domácí půdě na Vlašim a prohrála ve třetím utkání po sobě. O výhře Středočechů rozhodl jediným gólem z 90. minuty Pavel Vyhnal.

15. kolo, Fortuna národní liga, ne 19. 11. 2017, 10:15

FC Sellier&Bellot Vlašim

0:1 (0:0)

Branka: 90. Vyhnal. Rozhodčí: Proske – Novák, Lakomý. ŽK: Šandera, Toml, Čermák – Wiesner, Piško, Vyhnal. Diváci: 848.

Hrubeš – Šandera, Toml, Mareš, Hašek – Kodeš, Čermák – Galuška (67. Jelínek), Podrazký (58. Musa), Pardubský – Engelmann (85. Hurka).
FC Sellier&Bellot Vlašim:
Nguyen – Wiesner, Piško, Štochl, Tusjak – Plachý (86. Dudl), Mara, Skopec, Vodháněl (90+1. Jeslínek) – Hadaščok (74. Fotr), Vyhnal.

V prvním poločase častěji držela míč na svých kopačkách hostující Vlašim, která se několikrát snažila ohrozit bránu Hrubeše. V prvním poločase však diváci příliš šancí neviděli.

Jedinou velkou šanci měl minutu před koncem první půle hostující Vyhnal, který se z levé strany řítil sám na Hrubeše, ovšem ten jeho zakončení dokázal ztlumit. Balon sice prošel za jeho záda, ale odkutálel se do zámezí.

Ve druhém poločase přišlo ze strany Viktorky zlepšení. Žižkov se více tlačil dopředu a byl rozhodně nebezpečnější než v prvním poločase.

Velkou šanci poslat Viktorii do vedení měl střídající Musa, avšak svůj únik po levé straně nezakončil přesně. Neuspěl ani Pardubský, jehož tvrdá rána na zadní tyči skončila vysoko nad bránou.

Naopak na druhé straně se zastřeloval Piško, který byl po standardce zcela sám před Hrubešem, ale trefil jen jeho rukavice.

V 90. minutě však přišel pro žižkovské hráče šok. Po akci na pravé straně našel střídající Fotr na malém vápně Pavla Vyhnala, který neměl problém balon umístit do brány. Vlašim tak díky last-minute gólu porazila Žižkov těsně 1:0.