Viktoria vyhrála v Náchodě a v poháru postupuje

30. 7. 2016 | JF. FKVŽ, foto Martina Klánová

Viktoria postupuje do druhého kola MOL Cupu, v Náchodě zvítězila zaslouženě 3:0.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Hrubeš – Hašek, Opluštil, Pimpara, Šandera – Eliáš, Gebert (81. Procházka), Klán V. (74. Klán M.) – Trýzna, Dočekal, Volek (53. Podrazký).

Reportáž

Domácí se sice snažili, tak jak je v pohárových soutěžích zvykem, na soupeře z vyšší soutěže vytáhnout, ale náš tým žádné překvapení nepřipustil. O výsledku jasně hovoří i statistika střeleckých pokusů. Viktoria jich vyslala na branku jednadvacet, z toho mezi tyče deset. Náchod mířil na našeho gólmana pouze jednou.

„Utkání jsme měli pod kontrolou. Z této role jsme vypadli pouze zhruba na desert minut na začátku druhého poločasu. Potom už jsme opět dominovali a po třetí brance bylo definitivně jasno o našem zcela zaslouženém postupu,“ uvedl po utkání trenér Zdeněk Hašek.

Druhé kolo bude rozlosováno podle následujícího klíče:
Účastní se povinně 11 klubů nejvyšší soutěže a 43 postupujících z 1. kola. Los je rozdělí do 27 dvojic. Kluby jsou rozděleny do košů na licenční (I. a II. liga) a nelicenční. Každý koš je ještě rozdělen podle územní příslušnosti. Losovány budou dvojice: nelicenční klub, který se stává pořadatelem, proti klubu licenčnímu. V případě, že koš licenčních klubů zůstane prázdný, losují se dvojice z koše nelicenčních klubů, prvně vylosovaný, bude hrát doma. Znamená to, že licenční kluby na sebe v této fázi nemohou narazit. Úřední termín druhého kola je 10. srpna.

23. 4. 2024

Vzácná návštěva. Pozvání na Viktorku přijaly děti z žižkovské Mateřské školky Vozová 5

21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek