Rezerva si uřízla ostudu. Prohrála s posledním ČAFC a přezimuje stejně jako áčko na posledním místě

17. 11. 2018 | Martin Svoboda

Katastrofální druhý poločas v podání rezervy Viktorie Žižkov poslal tento tým po vzoru áčka na poslední místo v Pražská teplárenská přeboru. Přitom v poločase rezerva výrazně doplněná o hráče prvního týmu vedla 2:1. Po přestávce však přišel pro poměrně početné publikum šok. Jedenáctka trenéra Švimberského nepředstavitelným způsobem vyklidila pozice ve středu hřiště, ofenzívně naladěné a precizně přihrávající hráče ČAFC otevřenou náručí zvala do vápna, až se z toho nakonec stal malér s rozměrem velké blamáže. Snaživý tým ČAFC vycítil šanci a utkání otočil třemi brankami v řadě. Na tento lapsus odpověděli žižkovští pouze korekcí Dočekala na 3:4. Takový výsledek opět navozuje otázku, jak je možné, že kádr s pěti hráči áčka prohraje s posledním týmem 5. nejvyšší soutěže tuzemska. Odpověď musí hledat vedení klubu stejně jako samotní aktéři dnešního propadáku.

15. kolo, Pražská teplárenská přebor mužů, so 17. 11. 2018, 10:15

FK Viktoria Žižkov "B"

ČAFC Praha

3:4 (2:1)

Branky: 10. a 87. Dočekal, 15. Mareš - 6. Wulkan, 46. Deré, 64. Fitzel, 83. Kaliba. Rozhodčí: Šaróka, Zelený, Lafata. ŽK: Vilotič, Obermajer. Diváci: 100

FK Viktoria Žižkov "B":
Štika - Tung, Pařízek, Mareš, Vilotič - Obermajer - Vild, Volek, Auer - Rondić, Dočekal

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek