Rondičův hattrick posílá Žižkov do druhého kola MOL Cupu

22. 8. 2018   |   Martin Svoboda

Solidně zaplněné hlediště brandýského stadionu Na Spořilově vidělo střelecký koncert bosenského útočníka Imada Rondiče a zasloužený postup Viktorie Žižkov do druhého kola domácího poháru. V něm pocestuje za dalším postupem už za týden do Ústí nad Orlicí.

1. kolo, středa 22. 8. 2018, 18:00

FK Brandýs nad Labem

FK Viktoria Žižkov

1:4
1:2

Branky: 35. Kovařík – 22., 43. a 68. Rondić, 53. Urbanec (pen.). Rozhodčí: Severýn – Kříž, Vít. ŽK: O. Janáček, Pechač, M. Stross  – Beňo. 

Diváci: 854

FK Brandýs nad Labem: J. Janáček – Pechač, O. Janáček (68. Braborec), J. Stross, M. Stross, Klíma, Reichert (59. Prokop), Kubeš, Folwarczny, Kovařík, Šmejkal (59. Dosoudil)
FK Viktoria Žižkov: Otáhal – Pardubský, Opluštil, Mareš, Vilotič – Beňo, Urbanec, Batioja (59. Čermák), Bazal (58. Sintean) – Musa (70. Trapanovski), Rondić

Loading player...

Reportáž

Video: Martin Mudr

Ohlasy

Petr Mikolanda (trenér FK Viktoria Žižkov): Nebyl to jednoduchý zápas, soupeř hrál houževnatě a z ojedinělých akcí vytěžil v prví půli gól. My jsme měli lepší pohyb, byli dobří na míči, avšak problém jsme měli se špatnou kvalitou trávníku. Postoupili jsme zasloženě i díky Rondičovým střeleckým kvalitám, jeho pohybu v pokutovém území. Vyjádřit se také musím k divákům. Domácí na naše hráče nepříjemně pořvávali, ale ti to zvládli. I díky naší skupince fanoušků zde byla bouřlivá atmosféra.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance