Po posvícení s Brnem přišlo kruté vystřízlivění ve Vlašimi

3. 11. 2019   |   Wear

.

14. kolo, neděle 3. 11. 2019, 14:00

FC Sellier&Bellot Vlašim

FK Viktoria Žižkov

2:1
0:0

Branky: 81. a 89. Januška - 50. Urbanec, Rozhodčí: Cihlář - Kříž, Vlček, ŽK: Pilík - Opluštil, Batioja, Tusjak , Diváci: 548. 

FC Sellier&Bellot Vlašim: Bačkovský – Kadlec (50. Svoboda), Štochl, Broukal, Pilík – Janda, Breda, Januška, Blecha – Plachý (56. Dias), Fotr (61. Jakubov).
FK Viktoria Žižkov: Švenger - Bazal, Březina, Opluštil (45. Řezáč), Tusjak - Súkenník, Batioja, Gil - Urbanec, Diviš (61. Muleme), Martan (45. Čapek).

Loading player...

Reportáž

Ještě dlouhé minuty po závěrečném hvizdu seděli oba naši trenéři na lavičce a zklamání z nich bylo patrné na první pohled. Do Vlašimi jsme jeli potvrdit kvalitní výkon z utkání se Zbrojovkou, ale stal se přesný opak – zpod Blaníku odjíždíme bez bodů a co je horší, po bezkrevném výkonu. „Dnes mi tam chybělo vše. Bojovnost, vůle, herní disciplína. Nebylo to mužstvo, které já znám. Jsem hodně zklamaný.“ soukal ze sebe jen ztěžka slova Zdeněk Hašek. V prvním poločase jsme marně hledali skuliny v obranném valu domácích. Branku soupeře jsme prakticky neohrozili a šance přičítali jen domácí. Blecha při své ložence naštěstí selhal a po půl hodině musel opakovaně předvést své umění gólman Švenger. S nástupem do druhé půle se chvíli zdálo, že z kabin přišla na hřiště ta správná Viktorka. Urbanec si po pěti minutách zpracoval míč ve vápně, otočil se a placírkou vyhnal všechny pavouky z rohu Bačkovského svatyně. A minutu na to mohlo být ještě veseleji. Luis Gil si přehodil míč na pravačku a Bačkovský jen s námahou vytěsnil střelu našeho halva na tyč. To však bylo, bohužel, na dlouhou dobu ze strany bíločervených vše. Iniciativu jsme přepustili domácím a roli kata na sebe vzal Januška, který dvěma góly (81´ a 89´) skóre otočil. Pro alespoň bod vyslal v závěru Luis do šance Bazala, ale ten tváří v tvář Bačkovskému přestřelil. Viktorka tak propásla možnost přiblížit se barážovým pozicím a její dnešní výkon nejlépe vystihují závěrečná slova kouče Haška : “Nechci, aby se mužstvo, které trénuju, prezentovalo takovýmto výkonem.”

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha