Čtrnáctka nezvládla domácí utkání s Ústím

15. 9. 2019 | Luboš Kroupa

Čtrnáctka herním výkonem nepřesvědčila v dalším mistrovském utkání s Ústím nad Labem a nechala body soupeři.

6. kolo, Česká divize žáků B, so 14. 9. 2019, 11:45

FK VIAGEM Ústí nad Labem

1:3 (0:1)

Branky: 54. Hnízdil – 14., 64. Kočvara; 68. Vostřel. Rozhodčí: Kabourek – Hoffman, Kabourek. ŽK: Cír – Kočvara, Diváci: 40

Báča (40. Buk) – V. Novák (71. Trávníček), Cír (62. Vohralík), Vlašánek, Novotný (75. Frank), - Joska, Růžek, J. Novák (65. Tatar), - Mašek (56. Marek), Hnízdil (71. Cafourek), Bartoš.
FK VIAGEM Ústí nad Labem:
Habrdle - Prousek (59. Thiebaut), Rajchert, Zvonek, Senft, Stožický, Hloch (72. Keil), Vostřel, Kočvara, Veselý (45. Pazdera). Kulhánek.

Komentář trenéra Aleše Šmíd:,,Kluci věděli, že nastupují proti velmi kvalitnímu týmu a je velmi pozitivní, že se nebáli hrát a bojovat. V prvním poločase jsme hráli se soupeřem rovnocenné utkání, a jak už to bývá u nás zvykem, vytvořili jsme si tři vyložené šance ze standardních situací, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit v branku. Naopak soupeř využil jedno naše zaváhání při špatně rozehraném autovém vhazování a ujal se vedení 0:1. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem rychle vstřelit branku pokusit se otočit výsledek v náš prospěch. Hned v úvodu jsme měli další gólovou šance, kdy náš hráč šel sám na brankáře soupeře, ale těsně minul branku. V 56. minutě jsme zahrávali v blízkosti hranice velkého vápna přímý kop, který skvěle trefil hráč Hnízdil pod břevno soupeřovy branky. Utkání bylo vyrovnané 1:1 a my jsme doufali, že nás to nakopne k obratu. Bohužel se začala projevovat lepší herní kvalita soupeře, který nás začal přehrávat, což vedlo k postupnému vstřelení dvou branek a vedení pro Ústí 1:3. Od dalších branek nás zachránil nás brankář Buk, který skvělými zákroky zabránil dalším vyloženým střeleckým šancím soupeře. Je nutné soupeři pogratulovat k zasloužené výhře a my musíme dále makat na svém herním projevu.“

3:1

10:30
21. 4. 2024

Viktorka porazila pátou Chrudim, Sixtovo gólové představení podtrhl premiérovou trefou Divíšek