Viktorka i přes rozpačitý první poločas v Náchodě vysoko vyhrála a postupuje v Mol Cupu do druhého kola

7. 8. 2019   |   Martin Svoboda / foto Pavel Werner

Čistým a velmi rychlým hattrickem ozvláštnil viktorián Guti zápas prvního kola domácího poháru v Náchodě. Zkompletoval ho za třináct minut, což je obdivuhodné. Zápas ale odkryl i chyby ve hře pražského týmu. Trenéra Haška nejvíce trápil styl, jakým jeho svěřenci odehráli prvních 45 minut. Na branku divizního týmu vůbec nevystřelili a umožňovali soupeři přechody do rychlých protiútoků. Pozitivem utkání bylo férové publiku, které potvrdilo, že v Náchodě fotbalu rozumí.

1. kolo, středa 7. 8. 2019, 17:30

FK Náchod

FK Viktoria Žižkov

0:5
0:0

Branky: 71., 79. a 84. Guti,  53. a 68. Čapek. Rozhodčí: Orel – Blažej, Vodrážka. 

ŽK: Rojšl, Kadavý, Brich, Pražák, Moravec – Bazal. Diváci: 545

FK Náchod: Baláž – Moravec, Kabeláč, Rojšl (46. Pražák), Simon (46. Hlava), D. Nejman, Malý, J. Nejman (64. Petřík), Kadavý, Brich, Jahoda.
FK Viktoria Žižkov: Soukup - Antl, Petrlák, Maksič (46. Bazal), Tusjak (72. Zeman) - Súkenník, Halgoš, Cabadaj - Guti, Diviš (46. Čapek), Cabaña.

Loading player...

Ohlasy

Zdeněk Hašek (trenér FK Viktoria Žižkov): Jsem rád za vítězství a postup do druhého kola. Nelíbil se mi ale vůbec první poločas, nehráli jsme dobře. Ve druhém poločase nám pomohl rychlý gól a pak už to byla jen otázka výše brankového rozdílu. Vyvstává však otázka, proč se proti diviznímu celku nedokážeme prosadit už v první půli. Jinak chci ještě pochválit náchodské diváky. Bylo znát, že mají fotbal rádi.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance